Bosch BFL550MS0

Vestavná mikrovlnná trouba Bosch BFL550MS0 je ideální pro ohřívání, rozmrazování a perfektní přípravu jídla. Její maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W. Nabízí 5 stupňů výkonu a 25 l vnitřní objem. Vnitřní prostor je vyroben z nerezavějící oceli. Ovládá se pomocí 2 otočných voličů. Dvířka se otevírají do boku pomocí tlačítka. Uvnitř se nachází skleněný otočný talíř s průměrem 31,5 cm a osvětlení. Mikrovlnná trouba Bosch BFL550MS0 je vybavena bezpečnostním vypínáním i chladicím ventilátorem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 26 %

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX v černém provedení nabízí 5 úrovní mikrovlnného výkonu. Rychle a jednoduše ohřeje, uvaří, ugriluje nebo rozmrazí pokrmy. Maximální…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ano
  • Vnitřní objem: 25,37 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Elegantní design

Povrchové provedení vestavné mikrovlnné trouby Bosch BFL550MS0 v černé barvě s nerezovými prvky a skleněnými dvířky vás zaujme. Interiér mikrovlnné trouby z nerezavějící oceli nabízí dostatečný vnitřní objem, který činí 25 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný talíř, jehož průměr je 31,5 cm a je vyroben ze skla. Vejde se tak na něj i velký talíř. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zlepšuje viditelnost na připravovaný pokrm. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Pohodlné ohřívání

Vaření by mělo být potěšením, ne jen denní rutinou. Pokud máte umístěný spotřebič v nesprávné výši, může vám to práci s ním znechutit. Řešením jsou vestavné mikrovlnné trouby, které můžete jednoduše nainstalovat i do vysoké nebo nástěnné skříňky na úrovni očí. Od té chvíle pak můžete vždy dohlížet na vaše zahřívané pokrmy bez větší námahy a nemusíte se shýbat. Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dvou otočných voličů. Dvířka spotřebiče se otevírají do levé strany pomocí tlačítka. Mikrovlnná trouba je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit nebo rozmrazit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete z 5 stupňů ohřevu: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W. K dispozici je bezpečnostní spínač. Maximální výkon mikrovlnné trouby dosahuje 900 W.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání mechanické
  • Gril Ne
  • Vnitřní objem 25 L
  • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Vnitřní objem: 25 L
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,4 cm
Šířka pro zabudování: 56 cm
Výška: 38,2 cm
Hloubka: 38,8 cm
Hmotnost: 18,61 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Kovový Rámeček: Ne

Funkce

Gril: Ne
Integrované hodiny: Ne
Otočný talíř: Ano

Ostatní

Kód produktu: BFL550MS0

Všechny parametry

Recenze Bosch BFL550MS0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch BFL550MS0