Bosch BFL550MS0

  • Doprava zdarma

Typ ovládání: mechanické, Gril: Ne, Vnitřní objem: 25 L, Mikrovlnný výkon: 900 W,


Cena 9 490 Kč

94,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Bosch BFL550MS0 je ideální pro ohřívání, rozmrazování a perfektní přípravu jídla. Její maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W. Nabízí 5 stupňů výkonu a 25 l vnitřní objem. Vnitřní prostor je vyroben z nerezavějící oceli. Ovládá se pomocí 2 otočných voličů. Dvířka se otevírají do boku pomocí tlačítka. Uvnitř se nachází skleněný otočný talíř s průměrem 31,5 cm a osvětlení. Mikrovlnná trouba Bosch BFL550MS0 je vybavena bezpečnostním vypínáním i chladicím ventilátorem.

Elegantní design

Povrchové provedení vestavné mikrovlnné trouby Bosch BFL550MS0 v černé barvě s nerezovými prvky a skleněnými dvířky vás zaujme. Interiér mikrovlnné trouby z nerezavějící oceli nabízí dostatečný vnitřní objem, který činí 25 litrů. Ve vnitřní části se nachází otočný talíř, jehož průměr je 31,5 cm a je vyroben ze skla. Vejde se tak na něj i velký talíř. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zlepšuje viditelnost na připravovaný pokrm. Její příjemný design nenaruší kuchyňské prostředí a perfektně se sladí s ostatními spotřebiči ve vaší kuchyni.

Pohodlné ohřívání

Vaření by mělo být potěšením, ne jen denní rutinou. Pokud máte umístěný spotřebič v nesprávné výši, může vám to práci s ním znechutit. Řešením jsou vestavné mikrovlnné trouby, které můžete jednoduše nainstalovat i do vysoké nebo nástěnné skříňky na úrovni očí. Od té chvíle pak můžete vždy dohlížet na vaše zahřívané pokrmy bez větší námahy a nemusíte se shýbat. Ovládání mikrovlnné trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Ovládání je zajištěno prostřednictvím dvou otočných voličů. Dvířka spotřebiče se otevírají do levé strany pomocí tlačítka. Mikrovlnná trouba je designově příjemná, snadno se čistí a poskytne vám všechny potřebné vlastnosti pro rychlou tepelnou úpravu vašich jídel.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno tepelně upravit nebo rozmrazit vaše potraviny a hotová jídla. Vybrat si můžete z 5 stupňů ohřevu: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W. K dispozici je bezpečnostní spínač. Maximální výkon mikrovlnné trouby dosahuje 900 W.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání mechanické
Gril Ne
Vnitřní objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch BFL550MS0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno