Bosch BFL520MS0


Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Barva: nerez, Výška: 38,2 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 31,7 cm. Více info


Cena 7 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 73 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Bosch BFL520MS0 je určena pro energeticky úsporné rozmrazování, ohřívání nebo přípravu pokrmů. Maximální výkon mikrovln je 800 W. Nabízí 5 stupňů výkonu s vnitřním objemem 20 l. Uvnitř se nachází skleněný otočný talíř o průměru 255 mm a osvětlení. Mikrovlnná trouba je vybavena bezpečnostním vypínáním a chladicím ventilátorem.

Elegantní design

Mikrovlnná trouba Bosch BFL520MS0 v černém provedení s nerezovými prvky a skleněnými dvířky. Vnitřní prostor mikrovlnné trouby je vybaven nerezovými prvky a nabízí dostatečně velký vnitřní objem 20 litrů. Uvnitř se nachází otočný talíř o průměru 25,5 cm vyrobený ze skla. Vnitřní prostor spotřebiče je vybaven praktickým osvětlením, které zlepšuje viditelnost připravovaného jídla. Jeho příjemný design nebude narušovat prostředí kuchyně a skvěle se hodí k ostatním spotřebičům ve vaší kuchyni.

Pohodlný ohřev

Díky správnému umístění mikrovlnné trouby se vyhnete různým nepříjemnostem. Řešením jsou vestavné mikrovlnné trouby, které lze instalovat do vysokých nebo nástěnných skříněk v úrovni očí. Ohřívané jídlo můžete zkontrolovat bez velké námahy a ohýbání. Ovládání mikrovlnné trouby je velmi snadné a praktické. Pohodlně se otáčí pomocí dvou otočných voličů na přední straně mikrovlnné trouby. Dvířka spotřebiče se otevírají na levou stranu pomocí tlačítka. Mikrovlnná trouba je designově přívětivá, snadno se čistí a poskytuje všechny funkce, které potřebujete k rychlé přípravě pokrmů.

Programy a způsoby ohřevu

Mikrovlnná trouba vám pomůže rychle a snadno uvařit nebo rozmrazit vaše potraviny a hotová jídla. Můžete si vybrat z 5 nastavení ohřevu:

  • 90W
  • 180W
  • 360W
  • 600W
  • 800W

K dispozici je také bezpečnostní vypínání, vypínač dveřního kontaktu a chladicí ventilátor. Maximální výkon mikrovlnné trouby dosahuje 800 W.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání mechanické
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch BFL520MS0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi