Bosch AHS 450-16

Nůžky na živý plot, Typ nůžek: Elektrické, Příkon: 420 W, Délka lišty: 450 mm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Perfektní výkonné nůžky na živý plot BOSCH AHS 450-16 vám pomohou při zkrášlování vaší zahrady. Je jedno, jestli je malá nebo velká každopádně vám tyto nůžky zjednoduší její údržbu. Živé ploty a keře stříháte bez námahy a práci nemusíte přerušovat. Nízká hmotnost tohoto nástroje zaručí, že při práci se natolik neunavíte. Příkon motoru je 400 W a délka nožů 450 mm. Zaručuje důkladně ostříhán plot za krátký čas a vám zbude více času na relax v upravené zahradě či sadu.

Skvělé výkonné zahradní nůžky na živý plot BOSCH AHS 450-16 jsou URČEN ce úprava křovin a keřů. Údržba zahrady zda sadu je namáhavá a často nedosahují kýžený efekt když zahradní práce provádí ručně. Právě proto byly vyvinuty tyto nůžky, které vám zjednoduší a zpříjemní práci ve Vaší oblíbené zahradě. Díky tomuto výbornému nástroji bude váš živý plot či keře vždy dokonale upravené.

Při konstruování nůžek se myslelo na to, že je bude třeba delší dobu drzé a pracovat s nimi bez přerušení. Proto se výrobce zaměří na to, aby byly lehké, Což oceníte při dlouho trvající práci. Díky nízké hmotnosti nástroje vás nebude tak bolet záda a ruce. Takové oceníte to, že jsou dobře vyvážené s ergonomickými rukojetí, Což znamená, že se dobře drží a znamená a se s nimi pracuje.

Motor High-Power

má silný tah a vynikající výkon, prostě pracuje velkou silou. Příkon motoru je až 400 W. Vzdálenost nožů je 16mm a díky nim bez problémů ostříhají všechny druhy a velikosti živých plotů. Nůžky jsou dobře ovladatelné, je to proto, že rozměry nástroje jsou poměrně malé a proto se s ním Lépe manipuluje. Délka nožů je 450 mm a celková hmotnost nůžek je 2,6 kg.

Díky tomuto skvělému nástroji ušetříte čas, který byste jinak strávili prací a místo toho si Můžete dopřát odpočinek a zábavu se svou rodinou, zda přáteli v pěkně upravené zahradě.

  • Optimální vyváženost a ergonomie na pohodlnou práci v Jakékoliv pozici
  • Motor "High-Power" s 400 W na stříhání s velkou silou
  • Malé vnější rozměry pro lepší ovladatelnost

 

 

  • Délka nožů: 450 mm
  • Vzdálenost nožů: 16 mm
  • Počet volnoběžných zdvihů: 3.400 min-1

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 420 W
Délka lišty 450 mm
Typ nůžek Elektrické

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch AHS 450-16

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

David

5. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


ok