Boneco P400

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 96,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Čistička vzduchu Boneco P400 v bílé barvě s možností výběru filtru dle potřeby (filtr Allergy, filtr Baby, filtr Smog). Vícestupňové filtry pracují jako aktivní ochranné štíty proti nejmenším částicím ve vzduchu. Nabízí digitální dotykové ovládání s jednoduchými funkcemi s průtokem vzduchu 280 m³ / h. Čističku vzduchu Boneco P400 lze využít v prostorách do do 23 m² / 53 m³. Maximální hlučnost dosahuje 58 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Ideální pomocník 

Zvlhčovač a čistič vzduchu Boneco P400 je výkonným pomocníkem na vylepšení kvality vzduchu. Je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce doma či v kanceláři čistý a zároveň ideální vlhký vzduch. S tímto účelným přístrojem dokážete vyčistit vzduch na optimální hodnotu v místnostech s rozlohou až do 23 m2 s maximálním průtokem vzduchu 280 m3 / h. Při potřebě výměny filtru vás upozorní.

Vlastnosti

Filtrace vzduchu s čističkou je rychlým procesem. Je vybavena 5 úrovněmi ventilace. Ovládání přístroje je prostřednictvím jednoho tlačítka. Je dotykové s jednoduchými funkcemi a velmi intuitivní poskytuje dokonalý přehled o provozu. S příkonem 27 W dosahuje maximální hlučnost 58 dB. Čistička nabízí na výběr ze 3 typy filtrů podle vaší potřeby

  • Filtr Allergy - odstraňuje více než 99% alergenů ze vzduchu a snižuje tak náchylnost k alergiím. Složení filtru vychází z potřeb alergiků a skládá se z předfiltru, speciální vrsty pro alergiky, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Tato kombinace velmi účinně zachycuje prach, pyl, vlasy, srst, viry, mikroorganismy, roztoči a jejich trus, škodlivé plyny a pachy.
  • Filtr Baby - udržuje vaši rodinu v pezpečí před viry a bakteriemi. Patentovaná technologie enzymového filtru je účinná na mikroorganismy. Kazeta multifiltru Baby se skládá z předfiltru, enzymového filtru, HEPA filt a filtru s aktivním uhlíkem. Tato kombinace účinně odstraňuje prach, pyl, srst, mikroorganismy, houby, spóry plísní, bakterie, škodlivé plyny a pachy.
  • Filtr Smog - je vhodný do prostor s kuřáky a do města, kde je znečištění výfukovými plyny nebo chemickými zplodinami. Snižuje objem tabákového kouře, škodlivé plyny, formaldehyd, zápach, výfukových plynů. Odstraňuje přes 99% jemného prachu. Kazeta multifiltra Smog se skládá z předfiltru, HEPA filtru a extra účinné ství aktivního uhlíku.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost
    Maximální hlučnost 58 db
  • Smart (ovládání mobilem)
    Smart (ovládání mobilem) Ne

Další vlastnosti

Značka: Boneco
? Smart: Ne
Vzduchový výkon: 280 m3/hod.
Noční režim: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 42 cm
Výška: 56 cm
Hloubka: 22,4 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 58 db

Funkce

Časovač: Ne
Ionizátor: Ne
Funkce zvlhčování: Ne
Regulace výkonu: Ano
UV světlo: Ne

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ne

Energetické údaje

Příkon: 27 W

Další parametry

Display: LED
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Automatický režim: Ano
Senzor kvality ovzduší: Ne
Filtr: HEPA filtr, Uhlíkový filtr, Předfiltr

Ostatní

Kód produktu: 7611408015379

Všechny parametry

Recenze Boneco P400

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Boneco P400