Popis produktu

Kombinovaný vzduchový filtr Boneco A503 je kompatibilní s čističem vzduchu Boneco P500. Filtr SMOG je první volbou pro obyvatele měst nebo silné kuřáky. Tento vysoce výkonný filtr má mírně nižší účinek proti pylu nebo bakteriím. Namísto toho je posílen jeho účinek při vysokém znečištění ovzduší. Účinně odstraňuje smog, tabákový kouř, kuchyňský zápach nebo výpary při práci s lakem a barvami.

Detailní popis

Hlavním úkolem filtru SMOG je čistit vysoce znečištěný vzduch. Je ideální pro použití ve městech, ale také spolehlivě odstraňuje tabákový kouř a zápachy, které se vyskytují například během vaření nebo lakování. Vrstva filtru s aktivním uhlím je navržena pro nadměrné znečištění, což podstatně zvyšuje životnost SMOG filtru.

Jak pracuje

Filtr SMOG se skládá ze speciálního HEPA filtru a filtru s vrstvou s aktivním uhlím. Elektrostaticky nabitá vlákna HEPA filtru výrazně zlepšují účinnost ve srovnání s běžnými HEPA filtry. V patentovaném procesu se vlákna HEPA a částice aktivního uhlí kombinují, aby bylo dosaženo nejlepšího možného výsledku. Aktivní uhlí je vyrobeno z kokosového dřevěného uhlí, které je považováno za nejlepší materiál pro odstraňování plynů.

Upozornění

Před použitím je nutné odstranit z filtru veškerý balicí materiál včetně plastového obalu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Boneco

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Boneco A503 Smog Filter (P500)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno