Boneco A501 Allergy Filter (P500)

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 24,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaný vzduchový filtr Boneco A501 je kompatibilní s čističem vzduchu Boneco P500. Filtr ALLERGY byl vyvinut pro filtrování alergenů ze vzduchu, především pyl, roztoče, jemné částice nebo jiné částice, které se nacházejí v každém živém prostředí. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Boneco A501 Allergy Filter

Boneco A501 byl vyvinut pro maximálně účinné filtrování alergenů ze vzduchu. Pyl, jemné částice, prach z domácností, exkrementy roztočů a jiné alergeny jsou filtrem zachyceny a neutralizovány. Aby bylo dosaženo maximálního účinku, doporučuje se, aby byl čistič vzduchu Boneco v noci umístěn v ložnici.

Filtr obsahuje přídavný filtr s aktivním uhlím. Tento "filtr ve filtru" je vyroben z uhlíkových granulí. Jeho mikro póry jsou schopny zachytit částice a neutralizují různé molekuly zápachu. Pro dosažení ideálního efektu je použito více než 270 gramů aktivního uhlí. Díky svému speciálnímu designu je filtr schopen absorbovat až čtyřikrát více částic nebo molekul jak normální uhlík.

Jak pracuje

Většina alergenů sestává z ve vodě rozpustných proteinů, které mohou velmi rychle proniknout do těla a vést k alergickým reakcím. Tyto alergeny filtr ALLERGY zachytí pomocí rouna vyrobeného z přírodního polyfenolu. Díky své speciální chemické struktuře vzniká sloučenina "H2N-C-COO". Alergeny jsou pak ve vodě nerozpustné a jsou proto neaktivní.

Upozornění:

Před použitím je nutné odstranit z filtru veškerý balicí materiál včetně plastového obalu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Boneco

Další vlastnosti

Značka: Boneco

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 28,8 cm
Hmotnost: 990 g
Výška: 49 cm
Hloubka: 6 cm

Obsah balení

Obsah balení: ALLERGY filtr

Ostatní

Kód produktu: A501

Všechny parametry

Recenze Boneco A501 Allergy Filter (P500)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Boneco A501 Allergy Filter (P500)