Bluetouch BTX250 stříbrná

Stylová elektrická koloběžka Bluetouch BTX250 v stříbrném provedení, která vám umožní bez námahovou přepravu na delší vzdálenosti, pohodlně a bezpečně. Poháněna je 250 W elektromotorem, kterým dosáhnete maximální rychlost až 25 km/h. Napájení zajišťuje 8 Ah baterie. Při plném nabití baterie projdete až 30 km vzdálenost. Její hmotnost je pouze 12,5 kg a maximální nosnost 100 kg. Na podsvíceném displeji si umíte zkontrolovat aktuální rychlost či stav nabití akumulátoru. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 10 %
  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Chytrý způsob dopravy

Tento moderní dopravní prostředek vás rychle a bez větší námahy doveze tam, kam potřebujete, a navíc šetří naše životní prostředí. Jedná se totiž o ekologické zařízení, které funguje na elektrický motor. Protože je přitom jeho nosnost 100 kg, můžou jej používat jak děti, tak dospělí.

Buďte všude včas

Do práce, do školy i na kus řeči za svými přáteli – všude tam se s elektrickou koloběžkou Bluetouch BTX250 dostanete včas. Bezproblémovou jízdu vám totiž pokaždé zajistí 8,5palcová bezdušová kola a kvalitní elektromotor o výkonu 250 W, díky němuž dokáže tento dopravní prostředek vyvinout rychlost až 25 km/h.

Až 30 km na jedno nabití

Energii tomuto ekologickému dopravnímu prostředku dodává lithium-iontová baterie o kapacitě 8 Ah. Na jedno její nabití na koloběžce ujedete až 30 km (za ideálních podmínek pak podle informací výrobce až 60 km). Dobíjecí konektor se nachází pod řídítky.

Intuitivní podsvícený displej

Součástí elektrické koloběžky Bluetouch BTX250 je i přehledný displej, na němž si můžete i za jízdy ověřit všechny podstatné informace, včetně své aktuální rychlosti či stavu baterie.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hmotnosť 12,5 Kg
  • Kapacita baterie 8 Ah
  • Výkon motoru 250 W

Další vlastnosti

Značka: Bluetouch
? Smart: Ano
Maximální nosnost: 100 Kg
Max. rychlost: 25 km/hod.
Dojezd: 30 km
Výkon motoru: 250 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Hmotnosť: 12,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: nabíječka

Baterie

Kapacita baterie: 8 Ah

Další parametry

Display: Ne
Světlá: Ano

Ostatní

Kód produktu: BTX250 S

Všechny parametry

Recenze Bluetouch BTX250 stříbrná

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bluetouch BTX250 stříbrná