Blaupunkt B-stream Box

Nákupem získáte 22,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výkonné multimediální centrum Blaupunkt B-stream Box v černé barvě se systémem Amlogic S905Y2 s výkonným 64bitovým procesorem ARM Quad Cortex-A53 v tandemu s GPU Mali-G31, s rozlišením obrazu ve standardu 4K Ultra HD (3840 × 2160), podporou HDR+ a Dolby Vision zajistí přísun skvělé zábavy do vaší domácnosti. Systém je vybaven 2 GB RAM a 8 GB flash paměti, což vám umožní bez problémů zvládnout i ty nejnáročnější hry a aplikace. Zařízení podporuje služby Google Play Market, Asistent Google či ChromeCast a bezdrátové rozhraní WiFi a Bluetooth. Disponuje širokým množstvím konektivity: HDMI 2.1, ethernetový port, čtečka karet, USB 3.0 a USB 2.0 a v balení naleznete také šikovné Bluetooth dálkové ovládání. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Zažijte veškerý realismus podrobných obrazů ze 4K UHD

Blaupunkt TV Box B-stream podporuje bezztrátový obraz ve vysokém rozlišení, který diváka přenese do světa s nejvyšší úrovní detailů obrazu.

Podporuje moderní technologie zpracování videa HDR + a Dolby Vision

Podpora technologií High-Dynamic Range (HDR +) a Dolby Vision implementována v Blaupunkt TV Box B-stream vám umožní ponořit se do světa s revoluční úrovní obrazu. Obraz nikdy nebyl tak bohatý a realistický.

Služby Google - inteligentní domácí systémy

  • Google Play Market - S Blaupunkt TV Box B-stream se váš televizor snadno nezmění na Smart TV, ale přinese vám maximální pohodlí při používání certifikovaných aplikací na velké obrazovce. Přístup na YouTube, Netflix a mnoho dalších aplikací je hračka.

  • Asistent Google - Hlasové ovládání domácích zařízení ekosystému a vyhledávání obsahu. Google Assistant se stal nepostradatelným pomocníkem při hledání informací a správě komponent inteligentní domácnosti.

  • Chrome Cast - Vysílejte videa, fotografie, hudbu z počítače, telefonu, tabletu a médií na obrazovce televizoru. Přístup k vašemu obsahu nikdy nebyl jednodušší.

Hrajte s Androidem

Užijte si online a offline hru pro jednoho hráče a více hráčů na vaší velkoplošné televizi, bohatý obraz s realistickými barvami a bohatý zvuk.

Bezdrátové rozhraní Wi-Fi a Bluetooth

  • WiFi 2,4 / 5 GHz - Nyní můžete snadno připojit televizor k domácímu bezdrátovému internetu. Blaupunkt TV Box B-stream samostatně vyhledá sítě Wi-Fi dostupné pro připojení, stačí zadat heslo a budou k dispozici nekonečné možnosti World Wide Web.

  • Bluetooth - Pomocí Bluetooth můžete připojit sluchátka nebo herní sluchátka, herní konzole, kompatibilní dálkový ovladač Bluetooth a další příslušenství.

Funkční dálkové ovládání Bluetooth

Minimální tlačítka a maximální pohodlí při používání dálkového ovladače. Pomocí hlasového vyhledávání můžete vyhledávat informace, filmy a hudbu, vytvářet připomínky. A díky tomu, že dálkové ovládání funguje přes protokol Bluetooth, můžete svůj televizor ovládat téměř z jakékoli místnosti.

Malá velikost - velké možnosti

Malá velikost, skvělé možnosti. Blaupunkt TV Box B-stream nejenže přidá do televizoru funkce Smart TV, ale promění ho v skutečně domácí multimediální centrum. K USB portu lze připojit externí paměťové zařízení, k digitálnímu optickému výstupu systém prostorového zvuku a uspořádat si skutečné kino doma.

Výbava

Blaupunkt TV Box B-stream je poháněn systémem Amlogic S905Y2 s výkonným 64bitovým procesorem ARM Quad Cortex-A53 v tandemu s GPU Mali-G31. Systém je vybaven 2 GB RAM a 8 GB flash paměti, což vám umožní bez problémů zvládnout i ty nejnáročnější hry a aplikace.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Poskytovaný OS Android
  • Operační paměť RAM 2 GB
  • Kapacita 8 GB

Další vlastnosti

Značka: Blaupunkt
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 1
HDMI port: Ano
Digitální optický port: Ano
Cinch port: Ano
Wi-Fi štandardy: 802.11ac

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 7 cm
Hmotnosť: 400 g
Výška: 16 cm
Hloubka: 14 cm

Multimédia

Typ média: SD

Operační systém

? Poskytovaný OS: Android

Paměť

? Operační paměť RAM: 2 GB
? Slot pro paměťovou kartu: Ano
Kompat.paměť.karty: micro SD

Datové uložiště

? Kapacita: 8 GB

TV tuner

? Typ signálu: DVB-T2/H.265

Ostatní

Kód produktu: B-STREAM

Všechny parametry

Recenze Blaupunkt B-stream Box

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Blaupunkt B-stream Box