Blaupunkt A-Stream Stick


Poskytovaný OS: Android, Operační paměť RAM: 2 GB, Kapacita: 16 GB Více info


Cena 1 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 18 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Výkonné multimediální centrum Blaupunkt TV Stick A-stream s operačním systémem Android TV, systémem Amlogic S905X2 s výkonným 64bitovým procesorem ARM Quad Cortex-A53 v tandemu s GPU Mail-G31, s rozlišením obrazu ve standardu 4K Ultra HD (3840 × 216 HDR+ a Dolby Vision zajistí přísun skvělé zábavy do vaší domácnosti. Systém je vybaven 2 GB RAM a 16 GB flash paměti, což vám umožní bez problémů zvládnout i ty nejnáročnější hry a aplikace. Zařízení podporuje služby Google Play Market, Asistent Google nebo ChromeCast, aplikace Amazon Prime Video, Disney+, Google Play Store, Netflix a Youtube i bezdrátové rozhraní WiFi a Bluetooth. V balení naleznete také chytré Bluetooth dálkové ovládání s hlasovým ovládáním a napájecí adaptér.

Android TV Stick A-Stream od BLAUPUNKT - malá velikost, velké možnosti

 • Android TV - Nyní jsou v televizoru k dispozici oblíbené multimediální služby

 • UHD rozlišení - Podporuje moderní 4K rozlišení ve vysokém rozlišení (3840 × 2160) bez ztráty kvality

 • HDR+ a Dolby Vision - Podpora moderních technologií zpracování videa

 • Bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0 a Wi-Fi 2,4/5 GHz - Připojení vaší domácí Wi-Fi sítě a bezdrátových zařízení nebylo nikdy jednodušší

 • Funkční dálkové ovládání s hlasovým ovládáním

 • Produktivní hardware - Pro pohodlné sledování vysoce kvalitního videa a spouštění nejnáročnějších aplikací

 • 16 GB vnitřní paměti a podpora externích jednotek

 • Na velikosti záleží - Kompaktní velikost v tandemu s dálkovým ovládáním Bluetooth promění váš televizor ve skutečnou Smart TV

Operační systém Android TV

Blaupunkt TV stick A-stream promění váš televizor ve skutečnou Smart TV s Android TV 10. Díky tomu lze sledovat online vysílání a videa z YouTube, instalovat oblíbené certifikované aplikace z obchodu Google Play, jako jsou Netflix, Megogo a další a také si užívat své oblíbené hry. Oficiální podpora a neustálé aktualizace operačního systému od společnosti Google.

Zažijte veškerý realismus podrobných obrazů ze 4K UHD

Blaupunkt TV Stick A-stream podporuje bezztrátový obraz ve vysokém rozlišení, který diváka přenese do světa s nejvyšší úrovní detailů obrazu.

Podporuje moderní technologie zpracování videa HDR + a Dolby Vision

Podpora technologií High-Dynamic Range (HDR+) a Dolby Vision implementovaná v Blaupunkt TV Box B-stream vám umožní ponořit se do světa s revoluční úrovní obrazu. Obraz nikdy nebyl tak bohatý a realistický.

Služby Google - inteligentní domácí systémy

 • Google Play Market - S Blaupunkt TV Box B-stream se váš televizor snadno nezmění na Smart TV, ale přinese vám maximální pohodlí při používání certifikovaných aplikací na velké obrazovce. Přístup na YouTube, Netflix a mnoho dalších aplikací je hračka.

 • Asistent Google - Hlasové ovládání domácích zařízení ekosystému a vyhledávání obsahu. Google Assistant se stal nepostradatelným pomocníkem při hledání informací a správě komponent inteligentní domácnosti.

 • Chrome Cast - Vysílejte videa, fotografie, hudbu z počítače, telefonu, tabletu a médií na obrazovce televizoru. Přístup k vašemu obsahu nikdy nebyl jednodušší.

Hrajte s Androidem

Užijte si online a offline hru pro jednoho hráče a více hráčů na vaší velkoplošné televizi, bohatý obraz s realistickými barvami a bohatý zvuk.

Bezdrátové rozhraní Wi-Fi a Bluetooth

 • Wi-Fi 2,4 / 5 GHz - Nyní můžete snadno připojit televizor k domácímu bezdrátovému internetu. Blaupunkt TV Box B-stream samostatně vyhledá sítě Wi-Fi dostupné pro připojení, stačí zadat heslo a budou k dispozici nekonečné možnosti World Wide Web.

 • Bluetooth - Pomocí Bluetooth můžete připojit sluchátka nebo herní sluchátka, herní konzole, kompatibilní dálkový ovladač Bluetooth a další příslušenství.

Funkční dálkové ovládání Bluetooth

Minimální tlačítka a maximální pohodlí při používání dálkového ovladače. Pomocí hlasového vyhledávání můžete vyhledávat informace, filmy a hudbu, vytvářet připomínky. A díky tomu, že dálkové ovládání funguje přes protokol Bluetooth, můžete svůj televizor ovládat téměř z jakékoli místnosti.

Kompaktní rozměry - velké možnosti

Malá velikost a velké možnosti. Blaupunkt TV stick A-stream promění váš televizor nejen ve skutečnou Smart TV s nejoblíbenějším operačním systémem TV. S ním můžete vytvořit skutečné multimediální centrum. Připojte externí úložné zařízení USB a instalujte své oblíbené aplikace bez omezení. 

Výkonná výbava

Blaupunkt TV stick A-stream provozuje systém Amlogic S905X2 s výkonným 64bitovým procesorem ARM Quad Cortex-A53 v tandemu s GPU Mail-G31. Systém je vybaven 2GB RAM a 16GB flash pamětí, což vám umožní bez problémů zvládnout i ty nejnáročnější hry a aplikace.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Poskytovaný OS Android
Operační paměť RAM 2 GB
Kapacita 16 GB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Blaupunkt A-Stream Stick

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno