Blaupunkt 43UBG6000S


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 109 cm, 4K Ultra HD, Direct LED, 3840x2160, OS TV: Google TV, 50/60 Hz, DVB-T2, Kompatibilní s Google Assistant, 3 × HDMI port, 2 × USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast. Více info


Cena 6 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 70 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart LED televizor Blaupunkt 43UBG6000S nabízí úhlopříčku 43" (109 cm), rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160), operační systém Google TV a technologie Dolby Vision a Dolby Atmos.

Skvělý operační systém

Blaupunkt Google TV změní váš zážitek ze sledování díky vysoce kvalitnímu obrazu. Sdružuje všechny streamovací služby na jednom místě, takže můžete snadno procházet a sledovat své oblíbené pořady a filmy. Poskytuje také pohlcující a personalizovaný zážitek ze sledování přizpůsobený vašim preferencím.

Vizuální čistota a ostré detaily

Vychutnejte si své oblíbené filmy, zápasy nebo pořady jako nikdy předtím. Díky rozlišení 4K se každá scéna stane vizuálním mistrovským dílem s živým realismem, který vás vtáhne do děje. Staňte se svědky i těch nejmenších detailů s ohromující čistotou.

Dolby Vision

Technologie Dolby Vision přináší pohlcující zážitek ze sledování díky vyššímu kontrastnímu poměru, lepší přesnosti barev, plynulejším přechodům a hlubší černé.

Pohlcující prostorový zvuk

Technologie Dolby Atmos přináší vynikající úroveň pohlcujícího zvukového zážitku. Vytváří pohlcující 3D zvukové prostředí, které umožňuje umístit zvuk do prostoru kolem posluchače a poskytuje tak neuvěřitelně realistickou zvukovou kulisu, díky níž máte pocit, že jste v centru dění.

Elegantní design

Bezrámečkový televizor dodá vaší domácnosti eleganci a design s moderním stylovým vzhledem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 43 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Blaupunkt 43UBG6000S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi