Black&Decker GWC3600LB, bez AKU a nabíječky

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 29,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Akumulátorový zahradní vysavač Black & Decker GWC3600LB (dodáván bez akumulátoru) je ideálním pomocníkem pro udržení čistoty vaší zahrady bez ohledu na její velikost. Výkonný motor je poháněn 36V Li-Ion baterií s kapacitou 2 Ah, díky čemuž foukání dosahuje rychlosti až 218 km / h. Nastavení Power Select umožní přizpůsobit výkon, režim Turbo je také k dispozici. Sběrný vak s objemem 17,5 litru a nízká váha 2,4 kg zaručí praktičnost a ovládání. Možnosti výběru foukání, vysávání nebo drcení dělají model GWC3600LB všestranným pomocníkem. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení, je třeba je dokoupit, nebo použít ze stejné řady AKU nářadí Black & Decker. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Snadné používání kdekoliv

Spolehlivý a odolný zahradní vysavač Black & Decker GWC3600LB je poháněn 36 V akumulátorem s 2 Ah kapacitou (dodáván je bez tohoto akumulátoru), bez námahy se dostane do všech zákoutí vaší zahrady. Technologie Power Select pomáhá vybrat to správné nastavení mezi delším časem v ECO módu nebo vyšší účinností v módu TURBO. Efektivní design umožnuje použití i v částech s květinami nebo malými kamínky, bez rizika toho, aby jej vysavač shromáždil.


Foukání, vysávání a drcení

Podle specifických požadavků na úpravu vaší zahrady si můžete vybrat mezi foukáním, vysáváním nebo i drcením. Změnu nastavení dokážete provést rychle a jednoduše, protože na to nepotřebujete žádné nástroje. Vyčištění vaší zahrady již nebude problémem, stačí nafoukat listí na hromadu, vysát ho a díky vestavěné turbíně rozdrtit, čímž se zmenší objem odpadu v poměru až 7:1. Tento postup zrychluje proces kompostování a nadrcená směs je zachycována do sběrného vaku o objemu 17,5 litru.

Vysoké pohodlí a bezpečnost

Zásluhou nízké hmotnosti 2,4 kg se neunavíte ani při delší práci a nastavitelná ergonomická rukojeť v měkkém provedení zvyšuje celkové pohodlí. Díky tomu, že nemá zahradní vysavač Black & Decker GWC3600LB žádný kabel, je skvěle ovladatelný, takže už nebudete mít problém se dostat i do velmi stísněných prostor. K bezpečnosti doporučujeme ochranné brýle a rukavice, které zajistí ochranu před létajícím odpadem. Vybírat sběrný vak je možné pouze, pokud je vysavač vypnutý. Snažte se vyhnout malým kamínkům a ostrým předmětům v módu vysávání, protože by to mohlo poškodit vnitřek přístroje.


 

Upozornění

Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 30244 cm³ Objem
  • Elektrický Typ motoru

Další vlastnosti

Značka: Black&decker
Objem: 30244 cm³
Typ motoru: Elektrický
Rychlost vzduchu: 218 km/hod.
Mulčovací poměr: 7

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 21,5 cm
Hmotnost: 3700 g
Výška: 52,1 cm
Délka: 27 cm

Obsah balení

Obsah balení: Aku vysavač 36V bez baterie a nabíječky

Vzhled

Objem koše: 17,5 L

Ostatní

Kód produktu: GWC3600LB-XJ

Všechny parametry

Recenze Black&Decker GWC3600LB, bez AKU a nabíječky

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Black&Decker GWC3600LB, bez AKU a nabíječky