Black&Decker GWC3600L20, AKU 36V/2,0AH

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 52,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Akumulátorový zahradní vysavač Black & Decker GWC3600L20 je ideálním pomocníkem pro udržení čistoty vaší zahrady bez ohledu na její velikost. Výkonný motor je poháněn 36V Li-Ion baterií s kapacitou 2 Ah, díky čemuž foukání dosahuje rychlosti až 218 km / h. Nastavení Power Select umožní přizpůsobit výkon, režim Turbo je také k dispozici. Sběrný vak s objemem 17,5 litru a nízká váha 2,4 kg zaručí praktičnost a ovládání. Možnosti výběru foukání, vysávání nebo drcení dělají model GWC3600L20 všestranným pomocníkem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Snadné používání kdekoliv

Spolehlivý a odolný zahradní vysavač Black & Decker GWC3600L20 je poháněn 36 V akumulátorem s 2 Ah kapacitou, bez námahy se dostane do všech zákoutí vaší zahrady. Technologie Power Select pomáhá vybrat to správné nastavení mezi delším časem v ECO módu nebo vyšší účinností v módu TURBO. Efektivní design umožnuje použití i v částech s květinami nebo malými kamínky, bez rizika toho, aby jej vysavač shromáždil.


Foukání, vysávání a drcení

Podle specifických požadavků na úpravu vaší zahrady si můžete vybrat mezi foukáním, vysáváním nebo i drcením. Změnu nastavení dokážete provést rychle a jednoduše, protože na to nepotřebujete žádné nástroje. Vyčištění vaší zahrady již nebude problémem, stačí nafoukat listí na hromadu, vysát ho a díky vestavěné turbíně rozdrtit, čímž se zmenší objem odpadu v poměru až 7:1. Tento postup zrychluje proces kompostování a nadrcená směs je zachycována do sběrného vaku o objemu 17,5 litru.


Vysoké pohodlí a bezpečnost

Zásluhou nízké hmotnosti 2,4 kg se neunavíte ani při delší práci a nastavitelná ergonomická rukojeť v měkkém provedení zvyšuje celkové pohodlí. Díky tomu, že nemá zahradní vysavač Black & Decker GWC3600L20 žádný kabel, je skvěle ovladatelný, takže už nebudete mít problém se dostat i do velmi stísněných prostor. K bezpečnosti doporučujeme ochranné brýle a rukavice, které zajistí ochranu před létajícím odpadem. Vybírat sběrný vak je možné pouze, pokud je vysavač vypnutý. Snažte se vyhnout malým kamínkům a ostrým předmětům v módu vysávání, protože by to mohlo poškodit vnitřek přístroje.
 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • 30152 cm³ Objem
  • Elektrický Typ motoru

Další vlastnosti

Značka: Black&decker
Objem: 30152 cm³
Typ motoru: Elektrický
Rychlost vzduchu: 218 km/hod.
Mulčovací poměr: 7

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 21,4 cm
Hmotnost: 4900 g
Výška: 51,8 cm
Délka: 27,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: Aku vysavač 36V, vysávací a foukací trubice, sběrn

Vzhled

Objem koše: 17,5 L

Ostatní

Kód produktu: GWC3600L20-QW

Všechny parametry

Recenze Black&Decker GWC3600L20, AKU 36V/2,0AH

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Black&Decker GWC3600L20, AKU 36V/2,0AH