Black & Decker GL9035

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 22,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výkonná elektrická strunová sekačka Black and Decker GL9035 je nepostradatelný pomocník při úpravě travnatých ploch ve vaší zahradě. Jednoduše a pohodlně s ní posekáte i trávníky, které jsou těžší dostupné. Je to díky její konstrukci a velikosti. Sekačka je snadno ovladatelná. Její výhodou je posun struny. Sekačka má silnější strunu, a proto je vhodná pro sečení vyšší a silnější trávy. Druhá rukojeť pomáhá k lepšímu ovládání nástroje. Teleskopická násada se dá nastavovat. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Výkonná elektrická strunová sekačka Black and Decker GL9035 se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při sečení v zahradě, sadě či jen kolem domu. S tímto modelem se jednoduše a pohodlně dostanete i na těžko přístupným místům, které by jinak zůstaly nepokosené a neupravené. Svou dokonalou konstrukcí sekačka zajistí bezchybné posečení různých povrchů. Po práci si užijete zasloužený relax v upravené zahradě ať už se svou rodinou nebo přáteli.

Sekačka vás překvapí svou kvalitou a možnostmi, které nabízí. Ačkoliv je kompaktní a lehká, bez velkých problémů s ní posekáte i vyšší a silnější trávu. Je to díky silnější struně, kterou je sekačka vybavena a vyššímu výkonu.

Dosahovaný výkon je až 900 W. Dosažená šířka záběru je 35 cm a průměr struny je 2 mm. Délka struny je 10metrov. Volnoběžné otáčky dosahují 7000 ot./min.

Tento model je navíc vybaven automatickým posuvem struny dvou druhů. Díky tomu je obsluha nástroje jednodušší, komfortnější a rychlejší. Konstrukce této sekačky je ergonomická a vyznačuje se nízkou hmotností. I díky těmto parametrům se nástroj dobře a pohodlně ovládá.

K dispozici máte i otočnou rukojeť a teleskopickou výsuvnou násadu, kterou si můžete navýšit ještě o 10 cm a tak si ji každý nastaví přesně podle svých potřeb a představ. Druhá rukojeť vám manipulaci ještě zjednoduší.

S tímto nástrojem dosáhnete maximální uživatelský komfort při sečení a práce na zahradě bude pro vás radostí.

 • Výkon: 900 W
 • Napájení: 230 V
 • Šířka záběru: 35 cm
 • Otáčky naprázdno: 7000 ot./min.
 • Hmotnost: 3,2 kg

Parametry produktu

Základní parametry

 • Příkon 900 W
 • Typ sekačky elektrická
 • Výkon 0,9 kW
 • Teleskopická rukojeť Ano
 • Nastavení úhlu sekací hlavy Ne

Další vlastnosti

Značka: Black&decker
Záběr: 35 cm
Typ sekačky: elektrická
Výkon: 0,9 kW
Dělitelná hřídel: Ne
Otočná rukovět: Ano
Teleskopická rukojeť: Ano
Nastavení úhlu sekací hlavy: Ne
Systém sečení: cívka se strunou

Funkce

Rychlost otáčení (min): 7000 ot/min

Fyzické vlastnosti a barva

Hmotnosť: 2,9 Kg

Energetické údaje

Příkon: 900 W

Všechny parametry

Recenze Black & Decker GL9035

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Black & Decker GL9035