Black & Decker GL360SB

  • Výprodej

Strunová sekačka, Typ sekačky: elektrická, Výkon: 0,35 kW. Více info


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 13 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kvalitní sekačka Black & Decker GL360SB je skvělý pomocník do zahrady. Pomůže vám s úpravou okrajů trávníků, které se nacházejí v těžko dostupných místech a nerovných terénech. Sekačka je snadno ovladatelná a díky poloautomatickému posunu struny je zajištěna snadná manipulace. Šířka záběru je 25 cm. Tento model je vhodný i pro sečení husté a vysoké trávy. Praktická rukojeť, kterou je sekačka vybavena, zajišťuje pohodlné ovládání.

Black & Decker GL360SB

  • Příkon: 350 W
  • Napájení: 230 V
  • Délka struny: 6 m
  • Otáčky naprázdno: 11 500 ot./min.
  • Hmotnost: 2,2 kg
  • V balení náhradní cívka navíc

 

Kvalitní sekačka Black & Decker GL360SB se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při úpravě travnatých ploch ve vaší zahradě. Je vhodná na sečení trávy v nerovných terénech a všude tam, kde se s velkou sekačkou těžko dostanete. Proto s ní jednoduše a dokonale posekáte okraje trávníku, ale i místa v blízkosti stromů či živých plotů. Po ukončení práce bude vaše zahrada dokonale upravená a vy si vychutnáte příjemný relax v krásném prostředí.

Práce se sekačkou je jednoduchá a intuitivní. Přispívá k tomu konstrukce nástroje. Její výhodou je poloautomatický posun struny Reflex-Plus. Díky tomuto systému se struna automaticky upravuje na správnou délku a vy bez problémů a zbytečného zdržování pokračujete v práci. Přídavná rukojeť zaručuje zvýšený komfort při práci a snadnější manipulaci se sekačkou při sečení. Výsuvná hliníková trubice se dá prodloužit o 100 mm, a proto může sekačku využít více lidí a každý si ji individuálně přizpůsobí.

Šířka záběru je 25 cm. Při sečení je dosaženo širokého záběru a spolu s poměrně vysokým výkonem je díky této sekačce možné posekat i hustou a vysokou trávu. Délka struny je 6 metrů. Příkon elektromotoru je 350 W a napájení je 230 V. Otáčky, které nástroj dosahuje naprázdno jsou 11 500 ot./min.

Tento praktický nástroj můžete využívat, ať už při úpravě zahrady nebo travnatých ploch okolo domu. Díky nízké hmotnosti, která je jen 2,2 kg, se jednoduše a bezproblémově přenáší.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 350 W
Typ sekačky elektrická
Výkon 0.35 kW
Teleskopická rukojeť Ne
Systém sečení cívka se strunou

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Black & Decker GL360SB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi