Black & Decker GKC108

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 22,19 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Akumulátorová prořezávací pila Black & Decker GKC108 vám maximálně ulehčí práci při úpravě stromů a keřů. S tímto modelem bezdrátového nářadí pohodlně seříznete větve. Na jedno nabití akumulátoru dokážete seříznout více než 50 až 80 řezů a s unikátní upínací čepelí, která vám zafixuje větev to bude od nynějška hračkou. Pilový list vyměníte bez použití nářadí. Li-Ion akumulátor je bez samovybíjení a paměťového efektu. Na jedno nabití lze pracovat v zahradě až 3 hodiny. S ergonomickou měkkou a pogumovanou rukojetí vám to půjde jako po másle. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Prořezávací pila Black & Decker

Každý rok vám dělá starosti úprava stromů a keřů v zahradě? S tím je konec, pořiďte si akumulátorovou pilu BLACK & DECKER GKC108 a máte řešení. Zahradní nářadí od společnosti Black & Decker je zárukou kvality, spolehlivosti a dobré ceny. Pila vám maximálně usnadní práce, síly a i drahocenný čas. Při práci vám nebudou překážet žádné elektrické kabely. S touto pilou ořízněte na jedno nabití akumulátoru až 50 - 80 větví jednoduchým a čistým řezem. Řezat můžete až 3 hodiny v kuse s nabitým akumulátorem. Předností je i unikátní upínací čepel, se kterou si perfektně přidržíte větev, který jdete právě řezat, tak že je v podstatě zafixovaný a řezání je tak mnohem stabilnější. Tímto způsobem řežete větve s mnohem menšími vibracemi a přesnější. S touto upínací čepelí na fixaci lze řezat větve do tloušťky 25 mm. Bez upínací čepele zdoláte větve i s větší tloušťkou - až 75 mm. Nabíječka má i funkci úspory energie. Kvalitní 10,8 V akumulátor bez samovybíjení a paměťového efektu zdolá všechny překážky. Do tohoto typu pile BLACK & DECKER GKC108 můžete použít běžné plátky do mečových a přímočarých pil s uchycením "T". Pilový list si vyměníte velmi jednoduše bez použití nářadí. Komfort při práci vám zajistí měkká pogumovaná rukojeť.

Prerezávacia píla  - BLACK&DECKER GKC108

Napájecí napětí

Akumulátor má napětí 10,8 V.

Kapacita baterie

Baterie má kapacitu 1,3 Ah.

Maximální řezný výkon

Při použití unikátní fixovací čepele dokáže pila proříznout větev o tloušťce 25 mm. Bez použití čepele dokážete proříznout větev o tloušťce až 75 mm.

Upínání stroje

Univerzální, T-uchycení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita baterie 1,3 Ah
  • Napětí baterie 10,8 V
  • Typ pily Akumulátorová

Další vlastnosti

Značka: Black&decker
Typ pily: Akumulátorová
Řezná hloubka: 80 mm

Fyzické vlastnosti a barva

Hmotnost: 1,4 Kg

Baterie

Kapacita baterie: 1,3 Ah
Napětí baterie: 10,8 V

Další parametry

Délka kmitu: 25 mm

Všechny parametry

Recenze Black & Decker GKC108

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Black & Decker GKC108