Black&Decker AKU úhlová brúska, AKU 18V/4,0AH

Úhlová bruska Black&Decker BCG720M1 je optimální volbou pro broušení, řezání a opracování různých povrchů. Napájení je zajištěno nabíjitelným Li-ion akumulátorem s napětím 18 V a kapacitou 4 Ah. Konstrukce je kompaktní a využití všestranné, díky možnosti umístění rukojeti na obě strany brusky, pro nepřerušovanou práci v různých polohách. Brusný kotouč má průměr 125 mm, s uchycením M14 a díky aretaci vřetena je rychle vyměnitelný. Bruska dosahuje otáčky 8600 min-1 při celkové hmotnosti 2,4 kg. Nízkoprofilová přední část převodovky a ergonomické tělo zařízení zaručují pohodlnou práci s vysokou životností. Použitím ochranného krytu (v balení) je úhlová bruska Black&Decker BCG720M1 bezpečnou volbou. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 5 prodejnách

  • Akce
  • Doprava zdarma
  • Sleva 8 %

Popis produktu

Všestrannost a jednoduchost pod palcem

Pro různé způsoby použití a rozdílné materiály se úhlová bruska Black & Decker BCG720M1 přizpůsobí, ať už jde o broušení, opracování nebo řezání. Kvalitní brusný kotouč o velikosti 125 mm je díky aretaci vřetena jednoduše vyměnitelný. Inteligentní řízení zaručuje maximální výdrž a výkon, čímž dosahuje úhlová bruska otáčky do 8600 ot./min. Funkčnost zařízení je vázána na Li-ion akumulátor s napětím 18 V a kapacitou 4 Ah.

Bezpečnost a komfort při práci

Kompaktní design přináší váhu zařízení na hodnotu 2,4 kg a slouží k snadnému ovládání s pomocí rukojetí po obou stranách. Optimální ergonomie a pozice rukojeti, i s přídavnou rukojetí, nabízí snadnou manipulaci a ochranu i pro dlouhodobou práci s bruskou. Pro maximální bezpečnost poslouží i ochranný kryt, který je obsažen v balení, čímž se zvyšuje celková bezpečnost.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Black&decker
Průměr kotouče: 125 mm
Otáčky bez zatížení: 8600 ot./min.
Ochranný kryt: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 16,5 cm
Hmotnost: 2400 g
Výška: 14 cm
Délka: 39,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: Boční rukojeť, nabíječka 1A (4 h)

Další parametry

Velikost uchycení kotouče: M14
Rukojeť pravá a levá: Ano
Plynulý rozběh: Ano
Aretace vřetena: Ano

Ostatní

Kód produktu: BCG720M1-QW

Recenze Black&Decker AKU úhlová brúska, AKU 18V/4,0AH

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Black&Decker AKU úhlová brúska, AKU 18V/4,0AH