Bitdefender Internet Security 1PC/1R


  Typ softvéru: antivirus, Jazyk: CZ, Délka licence: 1 rok, Médium: Kód/Voucher,


  Cena 699 Kč

  6,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


  Top příslušenství

  Popis produktu

  Antivirový software Bitdefender Internet Security je dodáván ve formě kartičky s aktivačním kódem. Licence pro jeden počítač s operačním systémem Windows má platnost jeden rok. Bitdefender chrání vaše zařízení před různými typy elektronických hrozeb. Spouští se automaticky ihned po zapnutí počítače a přizpůsobuje se hardwarové i softwarové výbavě tak, aby šetřil výpočetní výkon a nezatěžoval systém. Bitdefender má režim baterie, rozšíření Anti-Tracker, ochranu sociálních sítí, správce hesel a nástroj pro bezpečné vymazání nepotřebných souborů.

  Ochrana

  Software Bitdefender Antivirus Plus eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, jako jsou viry, červy, trojské koně a jiné typy exploitů, rootkitů, botnetů a spywaru. Technologie behaviorální detekce, která funguje jako další vrstva ochrany, průběžně sleduje aktivitu programů a označuje podezřelé chování. Výkonný Anti-Phishing vyhledává a blokuje stránky, které se snaží ukrást vaše finanční údaje. Také vás upozorní před vstupem na potenciálně nebezpečné stránky. Také disponuje firewallem a ochranou webové kamery i mikrofonu.

  Výkon

  Hned po zapnutí počítače se automatický spustí Bitdefender Autopilot. Ten vytváří optimální bezpečnostní rozhodnutí, aniž by vás obtěžovala nějaká vyskakovací okna. Díky inovativní a exkluzivní technologii se Bitdefender přizpůsobí hardwarové i softwarové výbavě tak, aby šetřil výpočetní výkon a zbytečně nezatěžoval systém. Během hraní her dočasně zablokuje všechna vyskakovací okna, upraví vizuální nastavení nebo pozastaví nepodstatné aktivity na pozadí. Nechybí ani užitečná funkce Mód baterie.

  Soukromí

  Bitdefender disponuje jedinečným prohlížečem. V něm můžete jednoduše a bezpečně nakupovat nebo se přihlasit do vašeho bankovního účtu. Rozšíření Anti-Tracker blokuje sledovací služby, které o vás sbírají data a umožňuje vám prohlížet a spravovat tyto informace při každé navštívené stránce. K dispozici je ochrana sociálních sítí, správce hesel i nástroj pro bezpečné vymazání nepotřebných souborů.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Typ softvéru antivirus
  Jazyk CZ
  Délka licence 1 rok
  Médium Kód/Voucher

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Bitdefender Internet Security 1PC/1R

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno