Bitdefender Family Pack 15Z/1R

Zobrazit

  • Doprava zdarma

Typ softvéru: antivirus, Jazyk: CZ, Délka licence: 1 rok, Médium: Kód/Voucher,


Cena 1 899 Kč

18,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Komplexní antivirové řešení pro domácnosti Bitdefender Family Pack je dodáváno ve formě kartičky s aktivačním kódem. Licence pro 15 zařízení s operačními systémy Windows, macOS, Android nebo iOS má platnost jeden rok. Bitdefender chrání vaše zařízení před různými typy elektronických hrozeb. Spouští se automaticky ihned po zapnutí a přizpůsobuje se hardwarové i softwarové výbavě tak, aby šetřil výpočetní výkon a nezatěžoval systém. Bitdefender má režim baterie, rozšíření Anti-Tracker, ochranu sociálních sítí, správce hesel a nástroj pro bezpečné vymazání nepotřebných souborů.

Ochrana

Software Bitdefender Family Pack je určen pouze pro domácí použití. Eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, jako jsou viry, červy, trojské koně a jiné typy exploitů, rootkitů, botnetů a spywaru. Technologie behaviorální detekce, která funguje jako další vrstva ochrany, průběžně sleduje aktivitu programů a označuje podezřelé chování. Výkonný Anti-Phishing vyhledává a blokuje stránky, které se snaží ukrást vaše finanční údaje. Také vás upozorní před vstupem na potenciálně nebezpečné stránky. Také disponuje firewallem a ochranou webové kamery i mikrofonu.

Výkon

Hned po zapnutí počítače se automatický spustí Bitdefender Autopilot. Ten vytváří optimální bezpečnostní rozhodnutí, aniž by vás obtěžovala nějaká vyskakovací okna. Díky inovativní a exkluzivní technologii se Bitdefender přizpůsobí hardwarové i softwarové výbavě tak, aby šetřil výpočetní výkon a zbytečně nezatěžoval systém. Během hraní her dočasně zablokuje všechna vyskakovací okna, upraví vizuální nastavení nebo pozastaví nepodstatné aktivity na pozadí. Nechybí ani užitečná funkce Mód baterie.

Soukromí

Bitdefender disponuje jedinečným prohlížečem. V něm můžete jednoduše a bezpečně nakupovat nebo se přihlasit do vašeho bankovního účtu. Rozšíření Anti-Tracker blokuje sledovací služby, které o vás sbírají data a umožňuje vám prohlížet a spravovat tyto informace při každé navštívené stránce. K dispozici je ochrana sociálních sítí, správce hesel i nástroj pro bezpečné vymazání nepotřebných souborů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ softvéru antivirus
Jazyk CZ
Délka licence 1 rok
Médium Kód/Voucher

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bitdefender Family Pack 15Z/1R

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Roman

10. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • klasika, skvělá ochrana všeho, co máte doma připojeno k internetu (počítače, telefony, ...)
  • 1 licence pro 15 zařízení

dlouhodobě je BD jeden z nej ochranných SW, tady 1 licence pro 15 zařízení, ideálnmí pro kompletní ochranu rodiny (počítače, telefony,...)