Bissell MultiReach Essential 18V 2280N

Ruční vysavač, Odnímatelný ruční vysavač, Provozní doba: 30 min., Objem: 0,45 l, Maximální hlučnost: 68 dB, Hmotnost: 2,63 kg. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátový tyčový vysavač Bissell MultiReach Essential 18V 2280N s vyjímatelným ručním vysavačem poslouží při vysávání podlah, čalounění či koberců. Zaujme svou dvoucestní sklopnou rukojetí, kterou si nastavíte dopředu nebo dozadu. Nečistoty se zachytí v 0,45 l bezsáčkový nádobě. Nechybí ani třístupňová filtrace pro lepší nasávání a rychlou údržbu. Poháněn je Li-lon baterií, která vám poskytne až 30 minut nepřetržitého provozu. Baterie je plně nabita během 8 hodin. Nabíjecí stanice poslouží i jako stojánek. Maximální hlučnost 68 dB.

Bissell MultiReach Essential 18V 2280N

  • Vyjímatelný ruční vysavač
  • Dvoucestná sklopná rukojeť
  • Bezsáčkový provoz o objemu nádoby 0,45 l
  • Trojitý stupeň filtrace pro lepší nasávání a rychlejší údržbu
  • Nabíjecí stanice slouží zároveň jako stojánek
  • Odolná Li-Ion baterie
  • Plné nabití za 8 hodin

Vysavač 2 v 1

Bezdrátový vysavač Bissell MultiReach Essential se stane šikovným pomocníkem vaší domácnosti, se kterým bude úklid jednodušší. Díky své dvojité sklopné rukojeti budete moci vysávat i na těžko dostupných místech. Nabízí silné čištění a poradí si s nečistotami na tvrdých podlahách, čalounění, kobercích či jiných plochách v domácnosti. Výhodou je, že ho využijete i jako ruční vysavač. Vyjímatelný ruční vysavač vysaje i těžko přístupná místa, mezery a poskytne vám flexibilitu během úklidu.

Dlouhý provoz

Tyčový vysavač je vybaven 18V Lithium-Iontovou baterií, která poskytne bezdrátové vysávání až na dobu 30 minut. Díky tomu si tak užijete volnost při vysávání. Vysavač se nabíjí prostřednictvím nabíjecí stanice, která také poslouží jako stojan pro snadné uskladnění.

Vysávání bez sáčků

Tento vysavač je bezsáčkový, takže nečistoty se zachycují v 0,45 l nádobě, kterou po naplnění stačí jednoduše vysypat. Třístupňový filtr se postará o lepší nasávání a zaroveň také poskytne rychlou údržbu. Součástí vysavače je i bohaté příslušenství, které obsahuje štěrbinový nástavec, nástavec na čalounění, prachový nástavec.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 2.63 Kg
Objem 0.45 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 30 min.
Osvětlení vysávané plochy Ne
Vysává a mopuje najednou Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ne
Detekce znečištěného filtru Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bissell MultiReach Essential 18V 2280N

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi