Bissell Icon Pet 2602D

Hmotnost: 3.18 Kg, Typ batérie: Li-Ion, Doba nabíjení: 4 hod., Objem: 0.4 L, Umývatelný filtr: Ano, Typ podle nádoby na prach: Bezsáčkové, Odnímatelný ruční vysavač: Ano, Provozní doba: 50 min., Osvětlení vysávané plochy: Ano, Mokré vysávání: Ne, Systém napájení: AKU Více info


Cena 14 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 145 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Tyčový bezdrátový vysavač Bissell Icon Pet 2602D je speciálně navržen pro domácnosti se zvířaty. Inovativní technologie motorizovaného kartáče efektivně vysaje chlupy bez zachycování do kartáče. Kompaktní rozměry umožní snadné vysávání pod nábytkem či postelí, LED osvětlení odhalí každou nečistotu. Tyčová hubice je odnímatelná, což umožní používat Icon Pet 2602D jako praktický ruční vysavač. Vysokokapacitní Li-Ion akumulátor umožní až 50 minut vysávání na jedno nabití. Všechny nečistoty zachycuje do praktické nádoby o objemu 0,4 l, kterou stačí jednoduše vysypat.

Navržen pro domácnosti se zvířaty

Tyčový bezdrátový vysavač Bissell Icon Pet 2602D disponuje speciálním motorizovaným rotačním kartáčem navrženým tak, aby se do něj nezachytávaly zvířecí chlupy ani vlasy. Kartáč zůstává čistý a nečistoty končí v nádobě o objemu 0,4 l. Technologie CleanSide umožní jednoduché vysypání obsahu nádoby beze zbytků nečistot v nádobě a rozvíření prachu do ovzduší. Speciální antialergenní systém zachytí všechen jemný prach a alergeny uvnitř vysavače.

Odnímatelná tyčová hubice

Pro účinné vysávání chlupů po domácích zvířatech je součástí balení malý motorizovaný rotační kartáč spolu se štěrbinovým nástavcem s LED osvětlením a kartáčem na prach. Praktické uchycení na zeď a současné nabíjení akumulátoru vysavače zajistí přibalená nabíjecí stanice.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 3.18 Kg
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjení 4 hod.
Objem 0.4 L
Umývatelný filtr Ano
Typ podle nádoby na prach Bezsáčkové
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 50 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano
Mokré vysávání Ne
Systém napájení AKU

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bissell Icon Pet 2602D

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno