Bissell CrossWave Cordless 2582N


Hmotnost: 5.52 Kg, Objem: 0.48 L, Odnímatelný ruční vysavač: Ne, Provozní doba: 25 min., Osvětlení vysávané plochy: Ano Více info


Cena 12 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 123 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátový tyčový vysavač Bissell CrossWave Cordless 2582N s příkonem 250 W nabízí 3 funkce v jednom - vysává, vytírá a vysušuje. Je vhodný pro všechny typy podlah, včetně dlaždic, koberců a dřevěných podlah. Efektivní systém oddělených nádob na čistou vodu o objemu 0,82 l a nádoby na nečistoty o objemu 0,62 l umožní dosažení perfektně čistých podlah. Unikátní samočisticí režim odstraní zbytky nečistot z kartáčů a trysek stisknutím jednoho tlačítka. 36V Li-Ion baterie nabízí 25 minut provozu na jedno nabití, plně nabitá bude již za 4 hodiny. Součástí balení je kartáč a 1 l čisticího prostředku na různé povrchy.

Bezdrátový vysavač 3 v 1

Bissell CrossWave Cordless vysaje, vytře a vysuší podlahu ve vaší domácnosti v jednom kroku. Efektivně si poradí se suchými i mokrými nečistotami. Ušetřete čas při čištění dřevěných a laminátových podlah, linoleí, dlaždic či koberců.

Systém dvou nádob

Díky systému rozdělení nádob s čistou vodou smíchanou s čisticím roztokem a nádobou na nečistoty budou vaše podlahy vždy zářit čistotou. Funkce samočištění odstraní zbytky nečistot z čisticího kartáče a trysek stisknutím jednoho tlačítka.

Samočisticí nabíjecí stanice

Vysavač CrossWave Cordless je dodáván s multifunkční stanicí, která slouží nejen k jeho nabíjení, ale i k automatickému čištění kartáče a trysek. Součástí balení je i čisticí prostředek vhodný na různé povrchy o objemu 1 l, pro dokonalou čistotu podlah ve vaší domácnosti. Vysavač je napájen 36V Li-Ion akumulátorem, který nabízí až 25 minut provozu na jedno nabití pro pohodlnější vysávání bez potřeby připojení kabelem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 5.52 Kg
Objem 0.48 L
Odnímatelný ruční vysavač Ne
Provozní doba 25 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bissell CrossWave Cordless 2582N

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno