Bissell CrossWave Cordless Max 2765N


Hmotnost: 5.22 Kg, Typ batérie: Li-Ion, Doba nabíjení: 4 hod., Objem: 0.55 L, Umývatelný filtr: Ano, Typ podle nádoby na prach: Bezsáčkové, Odnímatelný ruční vysavač: Ne, Provozní doba: 30 min., Osvětlení vysávané plochy: Ano, Mokré vysávání: Ano, Systém napájení: AKU Více info


Cena 13 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 140 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátový tyčový vysavač Bissell CrossWave Cordless Max 2765N nabízí 3 funkce v jednom - vysává, vytírá a vysušuje. Je vhodný pro všechny typy podlah, včetně dlaždic, koberců a dřevěných podlah. Nový design umožňuje až o 60 % lepší dosah v těžko dostupných místech, jako jsou hrany nábytku, lišty či rohy místnosti. Efektivní systém dvou nádob odděluje nádobu na čistou vodu o objemu 0,82 l a nádobu na nečistoty o objemu 0,55 l - pro dosažení perfektně čistých podlah. Funkce samočištění automaticky odstraní zbytky nečistot z kartáčů a trysek po každém použití. 36V Li-Ion baterie nabízí až 30 minut provozu na jedno nabití, plně nabitá bude již za 4 hodiny. Součástí balení je kartáč a 1 l čisticího prostředku na různé povrchy.

 

Multifunkční vysavač pro všechny typy podlah

CrossWave Cordless Max vysaje, vytře a vysuší podlahu ve vaší domácnosti v jednom kroku. Efektivně si poradí se suchými i mokrými nečistotami. Ušetřete čas při čištění dřevěných a laminátových podlah, linoleí, dlaždic či koberců.

Perfektní čistota

Díky systému rozdělení nádob s čistou vodou smíchanou s čisticím roztokem a nádobou na nečistoty budou vaše podlahy vždy zářit čistotou. Funkce samočištění odstraní zbytky nečistot z čisticího kartáče a trysek stisknutím jednoho tlačítka.

Efektivnější čištění

Nový design umožňuje až o 60 % lepší výsledky v porovnání s modely CrossWave Cordless & CrossWave Pet Pro v těžko dostupných místech, jako jsou hrany nábytku, lišty či rohy místností. Vysavač je napájen 36V Li-Ion akumulátorem, který nabízí až 30 minut provozu na jedno nabití - pro pohodlnější vysávání bez potřeby připojení kabelem.

Samočisticí nabíjecí stanice

Vysavač CrossWave Cordless Max je dodáván s multifunkční stanicí, která slouží nejen k jeho nabíjení, ale i k automatickému čištění kartáče a trysek. Součástí balení je i čisticí prostředek vhodný na různé povrchy o objemu 1 l, pro dokonalou čistotu podlah ve vaší domácnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 5.22 Kg
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjení 4 hod.
Objem 0.55 L
Umývatelný filtr Ano
Typ podle nádoby na prach Bezsáčkové
Odnímatelný ruční vysavač Ne
Provozní doba 30 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano
Mokré vysávání Ano
Systém napájení AKU

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bissell CrossWave Cordless Max 2765N

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno