Bissell

Bissell®

je americká rodinná firma, která je už pět generácí jedničkou v péči o podlahy. Jsme odhodlaní zkoumat, poznávat životní styl a uklízecí návyky našich zákazníků. Vyvíjíme chytré, inovativní a přitom praktická řešení pro uklízení domácností, které jsou inspirované skutečným životem. 

Univerzální vysavače řady Crosswave

Bissell CrossWave Cordless Max 2765N CROSSWAVE CORDLESS MAX 2765N

Domácí práce by měly být co nejsnadnější a co nejrychlejší. Proto vám s potěšením představujeme náš víceúčelový vysavač BISSELL CrossWave Cordless Max, přístroj, který vysává, vytírá a zároveň pomáhá sušit v jednom kroku. Díky 36V lithium-iontové baterii a přibližně 30 minutám bezdrátového úklidu můžete uklidit svůj prostorný byt nebo dům, aniž byste byli odkázáni na připojení do zásuvky nebo se zamotávali do kabelu.

 

Bissell CrossWAVE X7+ CORDLESS PET SELECT 3401N CROSSWAVE X7+ CORDLESS PET SELECT 3401N

Úklid po domácích mazlíčcích nikdy nebyl snazší. CrossWave® X7 Cordless Pet je naším NEJLEPŠÍM univerzálním čističem pro všechny typy povrchů. Tento výkonný a lehký přístroj je dokonalým řešením pro všechny vaše potřeby v oblasti úklidu; od rychlého vysávání až po důkladné mokré čištění. Nový režim TURBO PET™ zvyšuje čisticí výkon, zejména v případě nepořádku po domácích mazlíčcích a přilepených nečistot. Přírodní čistící prostředek navíc eliminuje pachy po domácích mazlíčcích a svěže váš domov provoní.

 

Crosswave 17132

 

 

CROSSWAVE CORDLESS 2582N

 

 

CROSSWAVE CORDLESS ADVANCED 2588N

 

 

CROSSWAVE CORDLESS MAX 2765N

 

 

Parní čištění PARNÍ ČIŠTĚNÍ

PŘÍRODNÍ PÁRA PRO HLUBŠÍ ČISTENÍ 

S parním čističem BISSELL® si můžete užívat dokonale hygienicky čistých podlah. Náš sortiment parních čističů využívá vodní páru k vytlačení špíny a poskytuje Vám kvalitnější, hlubší vyčištění široké řady povrchů. 

Tyčové vysavače TYČOVÉ VYSAVAČE

VYSAVAČE SE SILNÝM VÝKONEM

Koberce, dlaždičky, tvrdé dřevo, laminát – s vysavačem BISSELL udržíte všechny své podlahy čisté, bez nečistot a prachu. Jsou lehké, výkonné a všestranné. Můžete si vybrat vysavače s napájecím kabelem, ale také bezdrátové varianty tyčových vysavačů.