Popis produktu

Akční RPG hra Biomutant je určena pro herní konzoli Xbox One. Příběh vás zavede do postapokalyptického otevřeného herního světa, ve kterém si vytváříte dobrodružství sami. Svět se blíží do záhuby a jen vy rozhodnete, jak to celé skončí. Bohaté možnosti útoků, genetická mutace, získávání dovedností a vlastní kroky budou tím, na co se musíte ve hře zaměřit. Vychutnejte si nádherné grafické scenérie, vyrobte si vlastní věci, zbraně a vydejte se na cestu za nepředvídatelnými událostmi.

Otevřený herní svět plný možností

Hra Biomutant vám nabízí otevřený herní svět, ve kterém se rozhodně nebudete nudit. Děj se odehrává v postapokalyptickém světě, který směřuje do záhuby. Jen vy rozhodnete, jaký bude jeho osud. Vydejte se na cestu plnou možností, nepoznaných věcí a pokušení, které vám mohou být přínosem. Bojujte na dálku, kombinujte útoky a schopnosti. To, jaké zbraně a vybavení budete mít, je jen ve vašich rukou. Vytvořte si jedno nebo obouruční zbraně a poražte ty, kteří vám zkříží cestu.

Mutujte a měňte se

Pokud se chcete zlepšit a stát se silnějším, musíte proto něco udělat. Základem je vaše genetická struktura, kterou můžete ovlivňovat a měnit. Ve hře jsou místa, na kterých se nachází silná radiace. Pokud podstoupíte toto ,,riziko'', nastanou výrazné změny. Ovlivní to nejen vaše schopnosti, ale i vzhled. Získejte telekinetické, levitační a jiné schopnosti, ostřejší drápy, ostnaté ocasy a hlavně silnější a nebezpečnější tělo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akční, RPG
Věkové omezení 12+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Biomutant hra pro Xbox One

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno