Popis produktu

Akční RPG hra Biomutant je pro platformu PC. Příběh vás zavede do postapokalyptického otevřeného herního světa, ve kterém si dobrodružství vytváříte sami. Svět se blíží do záhuby a jen vy rozhodnete, jak to celé skončí. Bohaté možnosti útoků, genetická mutace, získávání dovedností a vlastní kroky budou tím, na co se musíte ve hře zaměřit. Vychutnejte si nádherné grafické scenérie, vyrobte si vlastní věci, zbraně a vydejte se na cestu za nepředvídatelnými událostmi.

 

Otevřený herní svět plný možností

Hra Biomutant vám nabízí otevřený herní svět, ve kterém se rozhodně nebudete nudit. Děj se odehrává v postapokalyptickém světě, který směřuje do záhuby. Jen vy rozhodnete, jaký bude jeho osud. Vydejte se na cestu plnou možností, nepoznaných věcí a pokušení, které vám mohou být přínosem. Bojujte na dálku, kombinujte útoky a schopnosti. To, jaké zbraně a vybavení budete mít, je jen ve vašich rukou. Vytvořte si jedno nebo obouruční zbraně a poražte ty, kteří vám zkříží cestu.

Mutujte a měňte se

Pokud se chcete zlepšit a stát se silnějším, musíte pro to něco udělat. Základem je vaše genetická struktura, kterou můžete ovlivňovat a měnit. Ve hře jsou místa, na kterých se nachází silná radiace. Pokud podstoupíte toto "riziko", nastanou výrazné změny. Ovlivní to nejen vaše schopnosti, ale i vzhled. Získejte telekinetické, levitační a jiné schopnosti, ostřejší drápy, ostnaté ocasy a hlavně silnější a nebezpečnější tělo.

Minimální systémové požadavky pro spuštění hry

  • Operační systém: Windows 7 64 bit
  • Procesor: Intel Core i5-750 (2,6GHz) nebo AMD Phenom-II X4 955 (3,2GHz)
  • Paměť RAM: 4 GB
  • Grafika: NVIDIA GTX 780 nebo AMD Radeon R9 280
  • Úložný prostor: 10 GB HDD
  • DirectX verze 11.0

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry Akční, RPG
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Biomutant - PC hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno