Bluetooth sluchátka Zobrazit popis

Rádi posloucháte hudbu při vaření nebo třeba při sportu? Patří k vaší práci neustálé telefonování? Pak byste měli zpozornět, protože bezdrátová bluetooth sluchátka vám všechny tyto činnosti zjednoduší. Už nemusíte mobil přesouvat po kuchyňské lince a držet ho při běhu nebo telefonování v ruce.

Vestavěný mikrofon

Dokovací stanice

Ovládání hlasitosti

Potlačení šumu

Odnímateľný kábel

Produkty

Bezdrátová sluchátka mají dosah až 100 metrů a některé modely vydrží na jedno nabití až 110 hodin. Zároveň se vám už nikdy nestane, že byste sluchátka museli složitě rozmotávat či bědovat nad přetrženým kabelem.

Proč dát přednost bezdrátovým bluetooth sluchátkům 

Tou největší výhodou bezdrátových sluchátek určených primárně k telefonu je bezpochyby právě nezávislost na mobilním telefonu. Můžete si ho položit na stůl v kuchyni, a přitom přes sluchátka poslouchat hudbu při vaření.

Můžete hodit mobil do batohu a neřešit, kudy protáhnout kabel ke sluchátkům. Bezdrátová bluetooth sluchátka mívají zpravidla jednoduchý a čistý design, proto se snadno stanou i vaším módním doplňkem, který už nedáte z uší.

Jaká bezdrátová sluchátka vybrat?

Stejně jako u drátových sluchátek se výběr odvíjí zejména od účelu používání. Při hraní her oceníte spíše náhlavní sluchátka, která mají polstrování. Naopak při sportu vám budou více vyhovovat sluchátka do uší.

U bezdrátových sluchátek už je však potřeba myslet i na délku výdrže baterie. Pokud sluchátka používáte jen při cestě do práce či školy, bude vám stačit výdrž baterie 1,5 až 22 hodin. Chcete-li poslouchat hudbu v práci nebo při delším cestování, jistě oceníte modely sluchátek s výdrží baterie 70 až 110 hodin. Dalším parametrem vašeho výběru pak může být možnost potlačení šumu či ovládání hlasitosti.