Beyerdynamic MMX 150 šedý


Headset, Frekvenční rozsah: 5-30000 Hz, Impedance: 32 ohm, Vestavěný mikrofon, Odpojitelný mikrofon, Ovládání hlasitosti, Odnímatelný kabel, Délka kabelu: 2,4 m, 3,5 mm jack, USB, šedá. Více info


Cena 2 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 29 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní headset v šedé barvě s odolnou konstrukcí, náušníky vyplněnými paměťovou pěnou a 40mm měniči se postará o zvuk ve studiové kvalitě.

Design

Headset Beyerdynamic MMX 150 v šedém provedení má odolnou konstrukci s hliníkovým pásem, který drží headset pohromadě. Pohodlí při dlouhých herních sezeních zajistí náušníky vyplněné paměťovou pěnou a potažené umělou kůží.

Ohromující zvuk

40mm měniče s frekvenčním rozsahem od 5 Hz do 30 000 Hz, citlivostí 116 dB a impedancí 32 ohmů vám poskytnou zvuk ve studiové kvalitě. Buďte ve výhodě před nepřítelem díky přesnému audio zachycení i těch nejmenších zvukových detailů. Ke komunikaci se spoluhráči můžete využít mikrofon s možností odpojení od headsetu.

Konektivita

K dispozici jsou také ovládací prvky pro nastavení hlasitosti a ztlumení, které se nacházejí přímo na headsetu. Připojení je zajištěno prostřednictvím 1,2m kabelu pro zařízení s audio jack konektorem a 2,4m USB kabel pro PC.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 5-30000 Hz
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor 3,5 mm jack, USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beyerdynamic MMX 150 šedý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi