Beyerdynamic DT 990 Edition 32 ohmů stříbrno-černá sluchátka


Sluchátka, náhlavní, Barva stříbrná, 3,5 mm, 6,3 mm, Frekvenční rozsah: 5-35000 Hz, Citlivost: 96 dB, 3 m kabel, Impedance: 32 ohm. Více info


Cena 5 319 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 53 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Otevřená dynamická sluchátka Beyerdynamic DT 990 Edition ve stříbrno-černém provedení s impedancí 32 ohmů vynikají ergonomickým designem, příjemnými materiály a výraznými výškami a basy.

Beyerdynamic DT 990 Edition 32 ohmů

Otevřená dynamická sluchátka s impedancí 32 ohmů určená pro přenosné přehrávače, chytré telefony a tablety. Nabízejí průrazné výšky, intenzivní basy, vynikající prostorovou reprodukci, velké ergonomicky tvarované náušníky a široký nastavitelný hlavový most pro pohodlné nošení.

Legendární sluchátka

Sluchátka DT 990 Edition si získávají srdce nespočtu Hi-Fi a hudebních nadšenců již od roku 1980. Vyznačují se živým a přirozeným zvukem a jsou ideální pro mnoho hudebních stylů. Díky dostupnosti náhradních dílů a podpoře společnosti Beyerdynamic je zaručena dlouhá životnost výrobku.

Velkolepý zvuk

Sluchátka mají otevřenou konstrukci, díky které jsou zvuky z okolí dobře slyšitelné i při vyšší hlasitosti. Otevřená konstrukce dodává sluchátkům pocit široké zvukové scény a požitek z prostoru srovnatelný s poslechem hudby z reproduktorů. Kombinace průrazných výšek a intenzivních basů vytváří dokonalou harmonii, která potěší milovníky rocku a popu.

Mimořádně pohodlné

Nastavitelný hlavový most a hedvábně hladké náušníky zajišťují pohodlný poslech. Náušníky jsou vyrobeny z prodyšného a k pokožce šetrného veluru, takže si hudbu můžete užívat celé hodiny bez nadměrného pocení. Kombinace širokého nastavitelného hlavového mostu a robustních hliníkových třmenů zajišťuje pohodlí i při dlouhém poslechu.

Vyrobeno v Německu

Tato věta je příslibem použití vysoce kvalitních materiálů a jednotlivých dílů sluchátek. Dalším krokem je řemeslné zpracování s důrazem na detail. Výsledkem jsou sluchátka, která se vyznačují dlouhou životností, a to i díky dostupnosti náhradních dílů.

Technické vlastnosti

  • Dynamická sluchátka s otevřenými zády

  • Frekvenční rozsah: 5 Hz - 35 kHz

  • Impedance: 32 ohmů

  • Citlivost: 96 dB

  • Maximální výkon: 100 mW

  • Jednostranný kabel o délce 3 m

  • Pozlacený 3,5mm jack konektor

  • Příslušenství: pouzdro, adaptér 6,35 mm jack

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 5-35000 Hz
Citlivosť 96 db
Impedance 32 OHM
Rozhraní 6,3 mm, 3,5 mm
Styl nošení náhlavní
Ovládání hlasitosti Ne
Aktivní tlumení hluku Ne
Odnímateľný kábel Ne
Délka kabelu 3 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beyerdynamic DT 990 Edition 32 ohmů stříbrno-černá sluchátka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi