Beurer TS 20 (135x75 cm)

  • Výprodej - 17 %

Příkon: 50 W, Automatické vypnutí: Ne, Umývatelný: Ano,


Cena 748 Kč

Sleva 17 % z původní cena: 899 Kč Zobraziť nápovědu

7,48 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

BEURER TS 20 je vyhřívací přikrývka nebo podkrývka, kterou využijete v chladných obdobích. Je vyrobena z fleecu, je prodyšná a jednoduše vypratelná při 30 ° C. Máte možnost navolit jednu ze tří nabízených teplot. Navolenou teplotu vidíte na podsvíceném displeji, který je součástí ovládacího panelu. O bezpečné použijte se postará ochranný systém BSS proti přehřátí. Rozměr je 135 x 75 cm. Barevné provedení: bledě modré.

Příjemným doplňkem v chladných dnech bude určitě vyhřívací přikrývka nebo podkrývka TS 20 od značky BEURER. Můžete ji využít večer při usínání nebo se do ní zabalit po koupeli nebo při dívání televizoru. Příjemné teplo ve vás vyvolá pocit uvolnění a relaxace.

Přikrývka je vyrobena z fleecu, což je na dotek velmi příjemný materiál. Její údržba je jednoduchá, můžete ji vyprat při teplotě 30 ° C a bude hned připravena k dalšímu použití.

Nabídne pohodlné ovládání pomocí ovladače, jehož součástí je i displej s podsvětlenými číslicemi. Na výběr máte jednu ze tří nastavitelných teplot. Nemusíte se bát o svou bezpečnost, že byste se spálili, přikrývka BEURER TS 20 je vybavena ochranným systémem BSS proti přehřátí. Velikost vyhřívací přikrývky je 135 x 75 cm. Modré barevné provedení

  • Podsvícené číslice,
  • Fleece,
  • Hloubka 1 cm
  • Hmotnost 1 kg

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 50 W
Automatické vypnutí Ne
Umývatelný Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beurer TS 20 (135x75 cm)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno