Beurer HS80

  • Výprodej

Žehlička na vlasy, Možnost nastavení teploty, Typ horního povrchu: Plastové, Příkon: 45 W, Ionizátor. Více info


Cena 1 719 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 1 809 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Žehlička na vlasy Beurer HS80 účinně zkrotí nepoddajné vlnky a kudrliny ve vašich vlasech. Nabízí funkci ionizace, díky které vlasy zbaví statické elektřiny. Získáte tak hladší a dokonale upravený účes. Žehlička disponuje nastavitelnou teplotu titanových žehlicích destiček od 100 do 220 °C a nabízí i možnost uložení této teploty do paměti. Při nejbližším zapnutí žehličky se automaticky zahřeje na danou teplotu.

Žehlicí plochy z titanu

Titanové žehlicí destičky zajišťují šetrné žehlení vlasů. Vaše vlasy budou po úpravě lesklé a zdravé. S použitím žehličky na vlasy Beurer HS80 můžete vytvářet úžasně hladké účesy, nebo díky zaobleným hranám vlasy i natáčet.

Trojitá funkce ionizace

Ionizace ve 3 stupních je vhodná pro každý typ vlasů, na kudrnaté, husté či hladké. Odstraněním statické elektřiny získáte hladší, lesklejší a dokonale upravený účes.

LCD displej

LCD displej na vrchní části žehličky zobrazí aktuální teplotu destiček během používání. Digitální termostat umožňuje nastavit teplotu žehlení od 100 do 220 °C a nabízí také funkci paměti pro uložení nastavené teploty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ionizátor Ano
Možnost nastav. teploty Ano
Automatické vypnutí Ano
Keramický povrch Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beurer HS80

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi