Beurer HS80


  Typ horního povrchu: Plastové, Ionizátor: Ano, Možnost nastav. teploty: Ano, Automatické vypnutí: Ano, Keramický povrch: Ne Více info


  Cena 1 359 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 14 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Spočítat splátky

  Popis produktu

  Žehlička na vlasy Beurer HS80 účinně zkrotí nepoddajné vlnky a kudrliny ve vašich vlasech. Nabízí funkci ionizace, díky které vlasy zbaví statické elektřiny. Získáte tak hladší a dokonale upravený účes. Žehlička disponuje nastavitelnou teplotu titanových žehlicích destiček od 100 do 220 ° C a nabízí i možnost uložení této teploty do paměti. Při nejbližším zapnutí žehličky se automaticky zahřeje na danou teplotu.

  Žehlicí plochy z titanu

  Titanové žehlící plotýnky zajišťují šetrné žehlení vlasů. Vaše vlasy budou po úpravě lesklé a zdravé. S použitím žehličky na vlasy Beurer HS80 můžete vytvářet úžasně hladké účesy, nebo díky zaobleným hranám vlasy i natáčet.

  Trojitá ION funkce

  Ionizace v 3 stupních je vhodná pro každý typ vlasů, na kudrnaté, husté či hladké. Odstraněním statické elektřiny získáte hladší, lesklejší a dokonale upravený účes.

  LCD displej

  Krásný LCD displej na vrchní části žehličky zobrazí aktuální teplotu platnčiek během používání. Digitální termostat umožňuje nastavit teplotu žehlení od 100 do 220 ° C a nabízí také funkci paměti pro uložení nastavené teploty.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Typ horního povrchu Plastové
  Ionizátor Ano
  Možnost nastav. teploty Ano
  Automatické vypnutí Ano
  Keramický povrch Ne

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Beurer HS80

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno