Beurer HS80


Žehlička na vlasy, Možnost nastavení teploty, Typ horního povrchu: Plastové, Příkon: 45 W, Ionizátor. Více info


Cena 1 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 19 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Žehlička na vlasy Beurer HS80 účinně zkrotí nepoddajné vlnky a kudrliny ve vašich vlasech. Nabízí funkci ionizace, díky které vlasy zbaví statické elektřiny. Získáte tak hladší a dokonale upravený účes. Žehlička disponuje nastavitelnou teplotu titanových žehlicích destiček od 100 do 220 °C a nabízí i možnost uložení této teploty do paměti. Při nejbližším zapnutí žehličky se automaticky zahřeje na danou teplotu.

Žehlicí plochy z titanu

Titanové žehlicí destičky zajišťují šetrné žehlení vlasů. Vaše vlasy budou po úpravě lesklé a zdravé. S použitím žehličky na vlasy Beurer HS80 můžete vytvářet úžasně hladké účesy, nebo díky zaobleným hranám vlasy i natáčet.

Trojitá funkce ionizace

Ionizace ve 3 stupních je vhodná pro každý typ vlasů, na kudrnaté, husté či hladké. Odstraněním statické elektřiny získáte hladší, lesklejší a dokonale upravený účes.

LCD displej

LCD displej na vrchní části žehličky zobrazí aktuální teplotu destiček během používání. Digitální termostat umožňuje nastavit teplotu žehlení od 100 do 220 °C a nabízí také funkci paměti pro uložení nastavené teploty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ horního povrchu Plastové
Ionizátor Ano
Možnost nastav. teploty Ano
Automatické vypnutí Ano
Keramický povrch Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beurer HS80

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi