Beurer FM 39 přístroj na masáž nohou

  • Doprava zdarma

Počet nastavení: 1,


Cena 1 699 Kč

16,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kompaktní a designově přitažlivý přístroj na masáž nohou Beurer FM 39 poskytne vašim nohám zaslouženou odměnu po náročném dni. Nožní masáž má příznivé účinky na krevní oběh, svalovou relaxaci a také na zotavení bolesti nohou. S 6 otočnými masážními hlavicemi vám přístroj poskytne výkonnou masáž nohou, která vám pomůže zmírnit stres a uvolnit napjaté svaly. Funkce tepla zajišťuje příjemný a relaxační pocit. Ovládání je mimořádně jednoduché - bez nutnosti ohýbat se ovládáte přístroj přímo chodidly. Příjemný povrch z prodyšné síťoviny se jednoduše čistí vlhkým hadříkem.

Beurer FM 39

  • Funkce tepla
  • Stimuluje cirkulaci a uvolňuje nohy
  • Výkonná masáž Shiatsu se 6 otočnými masážními hlavicemi
  • Uklidňující reflexní masáž nohou
  • Asijská nožní reflexní masáž
  • Příjemný povrch z prodyšné síťoviny
  • Jednoduchá obsluha chodidlem

Relax pro vaše chodidla

Beurer FM 39 je nožní masáž, která má příznivé účinky na krevní oběh, svalovou relaxaci či na zotavení bolesti nohou. Výkonná masáž nohou Shiatsu napodobuje tlak a hnětení pohybů masáže Shiatsu se 6 otočnými masážními hlavicemi a působí tak relaxačními účinky na všechny svaly chodidel. Jemný tlak na reflexní body chodidel podporuje relaxaci a může pomoci podpořit pohodu, zmírnit stres a uvolnit napjaté svaly. Funkce tepla zajišťuje příjemný a relaxační pocit, podporuje cirkulaci krve a zlepšuje tišící účinky masáže shiatsu.

  • Přístroj je velmi jednoduchý na použití, stačí si na něj pohodlně položit chodidla, kterými ovládáte všechny funkce - bez ohýbání se.

Kompaktní a přitažlivý design

Model FM 39 od německé společnosti Beurer by mohl být kandidátem na další cenu za design. Jedná se o jeden z nejvíce vizuálně přitažlivých nožních masérů na trhu. Svými rozměry 30 a 23 centimetrů na délku a šířku, a hloubkou necelých 9 centimetrů je mimořádně kompaktní. Povrch tohoto maséra je vyroben z prodyšné síťoviny. Pokud je to nutné, materiál se dá jednoduše čistit vlhkým hadříkem.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet nastavení 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beurer FM 39 přístroj na masáž nohou

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno