Beurer FB 20


Masážní vanička, Funkce vaničky: vibrační masáž, Ochrana proti vyšplíchnutí, Počet nastavení: 5, Barva: béžová. Více info


Cena 1 539 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Masážní vana BEURER FB 20 poslouží na domácí masáž nohou. Můžete navolit jednu ze 3 nabízených funkcí: vibrační masáž nohou, perličkovou masáž nebo jen udržování teploty. Je možné využít i na masáž nohou bez vody. Součástí balení jsou také nástavce potřebné na pedikúru a masážní válečky. Masážní vana je opatřena uklidňujícím infračerveným světlem, takže si navolíte příjemnou atmosféru. Z dalšího příslušenství je třeba zmínit vložku pro podporu masáže a tři vyměnitelné nástavce: masážní nástavec, kartáč a odstraňovač zrohovatělé kůže na nohou.

BEURER FB 20, Perličková vanička

  • masáž na nohy
  • 3 funkce: vibrační masáž, bublinky, udržování teploty
  • masážní válečky
  • nástavce na pedikúru
  • uklidňující infračervené světlo
  • lze jej použít i pro masáže bez vody

Věděli jste?

Nohy hrají v našich životech "základní úlohu", celá naše váha spočívá na nich. Naše nohy sestávají z 26 kostí, 22 kloubů a 107 vazů pro každou nohu. Obzvláště bublinková koupel je ideální pro lidi, kteří jsou na nohou po celý den. Přísady levandule nebo tymiánu uvolní svalstvo nohou a obnoví ho.

Věděli jste, že teplota vody má různé účinky?

  • Teplý vodní lázeň je užitečný na uvolnění svalů na nohou, stimuluje cirkulaci, pomáhá proti studeným nohám a také zmírňuje bolest zad.
  • Na druhé straně, koupel ve studené vodě je ideální pro boj proti bolestem hlavy, zvyšuje nízký krevní tlak, pomáhá při přerušovaném spánku a neaktivním pohybu střev

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet nastavení 5
Funkce vaničky vibrační masáž

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beurer FB 20

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi