Beurer DS 61 dietetická


Kuchyňská váha, Maximální nosnost: 5 kg, Systém ovládání: dotykem", Funkce Tara, Jednotky míry: g - gram, Automatické vypnutí, Dietetická funkce. Více info


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Tato digitální kuchyňská váha Beurer DS 61 s analýzou nutričních hodnot potravin slouží k vážení potravin a pro kontrolu nutričních hodnot. Měří nutriční a energetické hodnoty pro 950 potravin. Hmotnost se zobrazuje v 1gramových krocích. Váha je určena pro vlastní použití v soukromí. Je vhodná především pro diabetiky nebo lidi na dietě.

Váha Beurer DS 61 s analýzou nutričních hodnot

Pro všechny, kteří chtějí mít přehled o tom, co a v jakém množství přijímají, je zde digitální kuchyňská váha Beurer DS 61 s analýzou nutričních hodnot potravin. Je vhodná především pro diabetiky nebo lidi na dietě. Váha zváží a změří například proteiny/bílkoviny, tuk, cholesterol, uhlohydráty, energii v Kcal nebo KJ, sacharidy a chlebové jednotky. Podle potřeby můžete přepínat mezi gramy a uncemi. Hmotnost se zobrazuje v 1gramových krocích.

Přesnost

Maximální zatížení váhy je 5 kg a váží s přesností na 1 g. Funkce TARA změří nutriční hodnotu i u potravin, které postupně přidáváte do misky. Můžete také ukládat naměřenou hmotnost, energetické a nutriční hodnoty vážených potravin. Uložená data zůstanou zachována i při vypnutí přístroje nebo po výměně baterie.

Napájení zařízení obstarávají 3 baterie typu AAA. Váha je vybavena funkcí automatického vypnutí po cca 180 sekundách. Oceníte indikátor slabých baterií, který vás zavčas upozorní na nutnost výměny. Balení obsahuje také baterie, stejně jako slovenský návod, který vám pomůže s obsluhou přístroje.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 5 Kg
Automatické vypnutí Ano
Funkce tara Ano

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Beurer DS 61 dietetická

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Tom

7. 5. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Snadno se udržuje čistá
  • Dotykové ovládaní
  • Výdrž baterie