Beurer DS 61 dietetická

Nákupem získáte 13,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Tato digitální kuchyňská váha BEURER DS 61 s analýzou nutričních hodnot potravin slouží k vážení potravin a pro kontrolu nutričních hodnot. Měří nutriční a energetické hodnoty pro 950 potravin. Hmotnost se zobrazuje v 1gramových krocích. Váha je určena pro vlastní použití v soukromí. Je vhodná především pro diabetiky nebo lidi na dietě. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Váha BEURER DS 61 s analýzou nutričních hodnot

Pro všechny, kteří chtějí mít přehled o tom, co av jakém množství přijímají je zde digitální kuchyňská váha Beurer DS 61 s analýzou nutričních hodnot potravin. Je vhodná především pro diabetiky nebo lidi na dietě. Váha zváží a změří například proteiny / bílkoviny, tuk, cholesterol, uhlohydráty, energii v kcal nebo kJ, sacharidy a chlebové jednotky. Podle potřeby můžete přepínat mezi gramy a uncemi. Hmotnost se zobrazuje v 1 gramových krocích.

Přesnost

Maximální zatížení váhy je 5 kg a váží s přesností na 1 g. Funkce TARA změří nutriční hodnotu iu potravin, které postupně přidáváte do misky. Můžete také ukládat naměřenou hmotnost, energetické a nutriční hodnoty vážených potravin. Uložená data zůstanou zachovány i při vypnutí přístroje nebo po výměně baterie.

Napájení zařízení obstarávají 3 baterie typu AAA. Váha je vybavena funkcí automatického vypnutí po cca 180 sekundách. Oceníte indikátor slabých baterií, který vás zavčas upozorní na nutnost výměny. Balení obsahuje také batárie, stejně jako slovenský návod, který vám pomůže s obsluhou přístroje.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální nosnost 5 Kg
  • Automatické vypnutí Ano
  • Funkce tara Ano

Další vlastnosti

Značka: Beurer
? Smart: Ne
Maximální nosnost: 5 Kg
Včetně mísy: Ne
Jednotky míry: g - gram
Funkce tara: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 165 cm
Hmotnost: 570 g
Výška: 24 cm
Hloubka: 230 cm

Funkce

Časovač: Ne
Automatické vypnutí: Ano

Vzhled

Systém ovládání: dotykem

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dietetická funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: DS61

Všechny parametry

Recenze Beurer DS 61 dietetická

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beurer DS 61 dietetická