Beurer BS89

  • Sleva

Zrcátko. Více info


Cena 2 399 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 2 469 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 24 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pokud stále hledáte vhodné kosmetické zrcátko do vaší koupelny, je Beurer BS89 jasnou volbou. Nejen pro svůj elegantní vzhled, kterým dokonale zapadne do každé domácnosti, ale i kvalitní chromovou konstrukci a jednoduchou montáží. Se 3stupňovou funkcí stmívače si světlo přizpůsobíte přesně podle vlastní potřeby. 36 LED diod se po 10 minutách vypnou i samy. S 5násobným zvětšením nic jen tak lehce nepřehlédnete. Ocení ho stejně dámy i pánové.

Funkčnost

Mimořádně kvalitní konstrukce z chromu je příjemná nejen na dotek, ale rovněž na pohled. Ve vaší koupelně se tak bude krásně vyjímat. Údržba tohoto koupelnového doplňku je velmi praktická a jednoduchá, proto z ní nemusíte mít žádné obavy. Při péči o váš zevnějšek se stane neodmyslitelným společníkem i pomocníkem.

Praktičnost

Kompaktní 4hranný tvar v rozměrech 16 × 16 centimetrů nabízí dostatečně velkou plochu pro provedení nutných kosmetických úkonů, jako je například malování v případě žen nebo holení v případě mužů. S 36 LED diodami nabízí dostatečné osvětlení a díky 5násobnému zvětšení vám neunikne žádný detail. Po 10 minutách se automaticky vypne, čímž šetří baterie.

Design

Moderní vzhled je patrný již na první pohled, díky čemuž bude nepřehlédnutelným prvkem v každé koupelně. Místo, kam kosmetické zrcátko Beurer BS89 umístíte, je samozřejmě na vás. Z instalace však nemusíte mít žádný strach. Zvládnete to během krátké chvíle.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beurer BS89

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi