Benro Phoneographer P1, černá

Nákupem získáte 25,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kompaktní gimbal Benro Phoneographer P1 je určený pro použití s chytrými telefony. Vyniká svým kvalitním zpracováním a také ergonomickým provedením a nízkou váhou 440 gramů. Výhodou je vysoká nosnost hlavy gimbalu, která si poradí s telefonem o váze až 310 gramů. Samotné nastavení je také velmi jednoduché a otázkou několika minut. Integrovaná baterie poskytne dostatek energie až 24 hodin provozu. Energii z této baterie lze využít i pro nabíjení telefonu. Skvělou vlastností je integrovaná bezdrátová nabíječka v hlavě gimbalu, Nabíjet lze i klasicky pomocí kabelu. Spodní část gimbalu ukrývá standardní stativový závit. Gimbal komunikuje s telefonem prostřednictvím Bluetooth. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kompaktní a lehký gimbal pro každou příležitost

Toužíte po nahrávání pěkných videí přímo ze svého telefonu a nejste spokojeni s jeho kvalitou při běžném natáčení z ruky? Posunout kvalitu vaší tvorby o několik úrovní výše vám pomůže kompaktní, lehký a zároveň výkonný gimbal Benro Phoneographer P1. Gimbal zaujme svým kvalitním zpracováním a perfektní ergonomií s pogumovaným povrchem. Zároveň vyniká i nízkou hmotností 440g, takže i dlouhodobější nahrávání nebude namáhavé a vy tak získáte pěkné a kvalitní záběry.

Integrovaná bezdrátová nabíječka

Integrovaná baterie gimbalu poskytne dostatek energie až na 24 hodin provozu. Energii z baterie lze využít pro nabíjení vašeho telefonu, čímž můžete prodloužit dobu nahrávání. Nabíjet telefon je možné klasicky pomocí kabelu. Lze je nabíjet také bezdrátově, díky integrované bezdrátové Qi nabíječce přímo v držáku na telefon. Nebudete tak potřebovat žádný kabel a váš telefon bude mít neustálý přísun energie.

Nahrávejte pěkná a efektivní videa

Gimbal je kompatibilní i s těžšími telefony. Lze ho zatížit váhou až 310 gramů. Díky tomu tak nejste limitováni velikostí svého telefonu. Ke komunikaci s telefonem využívá gimbal bezdrátovou technologii Bluetooth. Kalibraci a veškerá nastavení lze provést prostřednictvím aplikace. Aplikace vám také nabídne nepřeberné množství možností a stylů pro nahrávání efektivních a netradičních záběrů. Nahrávat lze na výšku i na šířku. K volbě mezi těmito režimy slouží tlačítko, po jehož stisknutí se okamžitě provede změna režimu.

Jednoduché ovládání a možnost sledování objektů

Gimbal Benro Phoneographer P1 vyniká také skvěle rozmístěným ovládáním, které budete mít nadosah svých prstů, čímž získáte maximální kontrolu nad nahráváním. K dispozici budete mít několik tlačítek a jedno otočné, kterým lze plynule ovládat zaostření anebo zoom. Součástí gimbalu je také konektor pro připojení externího mikrofonu, díky čemuž získáte kvalitní video s kvalitním ozvučením. Dále vám gimbal umožní sledovat požadovaný objekt anebo tváře. Díky stativovému závitu ho můžete připevnit na stativ a nahrávat sami sebe, bez potřeby kameramana.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální nosnost 0,31 Kg
  • Třícestná hlava Ano
  • Nastavitelná výška Ano

Další vlastnosti

Značka: Benro
Maximální nosnost: 0,31 Kg
Třícestná hlava: Ano
Nastavitelná výška: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 123 mm
Výška: 297 mm
Hmotnost: 440 g
Hloubka: 73 mm

Obsah balení

Obsah balení: mini stativ

Ostatní

Kód produktu: E61PBENRP1001

Všechny parametry

Recenze Benro Phoneographer P1, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Benro Phoneographer P1, černá