BenQ MH550 bílý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Vynikající ostrost i ve středně velkých osvětlených konferenčních místnostech

Vysoký jas 3500 lumenů umožňuje pohodlné prezentace s rozsvícenými světly podporující diskuse, spolupráci a psaní poznámek ve větších zasedacích místnostech s intenzivním osvětlením určených až pro 20 účastníků. Vysoký jas zajišťuje dobrou viditelnost snímků i pro účastníky sedící zcela vzadu a zvyšuje kvalitu obrazu živými barvami v případě obrázků i videí, stejně jako vylepšuje ostrý text a jemné detaily.

Vysoký kontrast pro jasný text

Díky nejlepšímu kontrastu a činiteli plnění pixelů ve své kategorii produkují projektory BenQ skutečné odstíny černé a nabízejí nepřekonatelnou čitelnost s ostrou definicí při každém znaku, grafu a tabulce. Vysoký činitel plnění zvyšuje čistotu pro černobílé i barevné snímky a zmírňuje únavu očí, aby se přednášející i posluchači mohli soustředit na obsah.

Ostrý Full HD obraz 1080p na rozšířené zobrazení

Rozlišení Full HD 1080p přináší rozšířenou produktivitu do profesionálních prezentací. Vysoké rozlišení dva megapixely zajišťuje extrémně ostrou čitelnost, lepší detaily obrazu a další prezentační prostředky pro rozšířený obsah.

Univerzální vícenásobná HDMI a VGA konektivita

Dva vstupy HDMI doplňující dva vstupy VGA jsou speciálně navrženy pro intuitivní hostování několika prezentujících a jejich notebooků nebo mobilních zařízení současně. Několik vstupů umožňuje účastníkům porady okamžitě spolupracovat bez komplikovaných adaptérů nebo časově náročné IT podpory.

Velký obraz i v malé místnosti

Promítejte až 100" obraz ze vzdálenosti 3,29 m. Jednoduše sdílejte svou profesionální práci v malé / středně velké zasedací místnosti, aniž byste museli těžce vytvářet místo pro projektor.

Korekce vertikálního lichoběžníkového zkreslení pro dokonalé nastavení

Aby bylo možné eliminovat lichoběžníkový efekt, když musí být projektor umístěn mimo střed, jako např. při položení na stůl, umožňuje funkce korekce vertikálního lichoběžníkového zkreslení upravit obraz s cílem dosáhnout profesionální čtvereční obraz. Korekce lichoběžníkového zkreslení zaručuje projekci dokonale vyrovnaného obrazu z různých míst.

Praktické nastavitelné nožky

Tři nastavitelné nožky na rozdíl od projektorů pouze s jednou nastavitelnou nožkou výrazně zvyšují flexibilitu v mnoha zasedacích místnostech. Navíc jsou umístěny v rozích projektoru, což usnadňuje manipulaci, abyste mohli rychle začít se skvělou prezentací bez ohledu na umístění projektoru.

Přístup k funkcím instalace jedním tlačítkem

Nový dálkový ovladač, který byl důmyslně propracován, obsahuje speciální tlačítko Quick Install (Rychlá instalace), které okamžitě vyvolá funkce týkající se instalace, jako je Testovací vzorek a Korekce lichoběžníkového zkreslení, aniž by bylo nutné vybírat vnořené nabídky zobrazované na projekční ploše.

Snadno přístupná horní dvířka lampy pro její výměnu

Snadno otevíratelná dvířka lampy, která se nacházejí na horní straně projektoru, umožňují rychlý přístup k lampě a její snadnou údržbu či výměnu. Můžete tak používat projektor prakticky nepřetržitě, i když je v zasedacích místnostech zavěšen pod stropem. Snadno přístupná dvířka lampy výrazně snižují prostoje, protože není nutné demontovat nainstalované projektory, takže je výměna lampy rychlá a jednoduchá.

Zámek Kensington jako prevence proti krádeži

Zámek Kensington byl navržen k zajištění stolních firemních projektorů a poskytuje "fyzické" zabezpečení projektorů v zasedacích místnostech. Všechny firemní projektory BenQ jsou vyrobeny s bezpečnostní tyčí pro odrazení příležitostných zlodějů.

Systém úsporného cyklu

Systém úsporného cyklu BenQ eliminuje plýtvání elektrickou energií, zkracuje čekání na zapnutí před zasedáním a po něm a minimalizuje údržbu, čímž umožňuje dosáhnout nízkých celkových provozních nákladů. Režim SmartEco: Během používání projektoru analyzuje režim SmartEco vstupní obsah k určení jasu požadovaného pro optimální barevný a kontrastní výkon, což šetří až 70 % výkonu lampy, přičemž poskytuje obraz nejlepší kvality bez kompromisů. Režim Eco Blank: Když projektor nedetekuje žádný zdroj obsahu, režim Eco Blank se automaticky aktivuje po 3 minutách nečinnosti, aby omezil rozptylování a šetřil energii. Automatické vypnutí: Projektory BenQ vypnou napájení po 16 až 20 minutách nečinnosti, aby omezily plýtvání energií i obavy provozovatelů z opuštění zapnutého zařízení. Režimy Eco Blank a SmartEco lze aktivovat přímo pomocí dálkového ovladače.

Režim LampSave

Menší počet výměn lampy a zásahů údržby znamená celkové nižší provozní náklady. Režim LampSave dynamicky upravuje výkon lampy podle zobrazeného obsahu, a prodlužuje tak životnost lampy až o 50 % ve srovnání s normálním režimem.

Obsah balení

 • ovladač
 • napájecí kabel
 • CD (manuál)
 • záruka
 • baterie
 • VGA kabel

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • Počet HDMI portů 2
 • Rozlišení 1920x1080
 • Typ technologie DLP
 • Kontrastní poměr 20000:1
 • Životnost lampy 10000 hod.

Další vlastnosti

Značka: Benq
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ne
? Počet HDMI portů: 2
Počet kompozit.video vstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 296 mm
Výška: 120 mm
Hmotnost: 2300 g
Hloubka: 221 mm

Obsah balení

Obsah balení: VGA kabel

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Display/Grafika

? Typ rozlišení: Full HD
? Rozlišení: 1920x1080

Projektor

Typ technologie: DLP
Svítivost projektoru: 3500 Lumen
Kontrastní poměr: 20000:1
Životnost lampy: 10000 hod.

Hlučnost

Maximální hlučnost: 33 db

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ano

Funkce

? 3D kompatibilita: Ano

Další parametry

Osvětlení: halogenové
Min. úhlopříčka: 30 "
Max. úhlopříčka: 300 "

Ostatní

Kód produktu: 9H.JJ177.13E

Všechny parametry

Recenze BenQ MH550 bílý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k BenQ MH550 bílý