BenQ InstaShow WDC20 bezdrátový prezentační systém

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Bezdrátový prezentační systém BenQ InstaShow WDC20 je určen pro sdílení informací z téměř jakéhokoliv zařízení, díky čemuž je vhodný pro různé firemní prezentace či brainstormingová relace. Bezdrátovou Full HD prezentaci lze spustit jedním tlačítkem prostřednictvím vlastní sítě 802.11ac/n a připojit se může až 32 uživatelů. Zařízení podporuje přenos pro video a audio obsah s výstupem HDMI 1.4 s rozlišením až do 3840x2160 px. Specifikem je funkce dotyku zpět (umožňuje ovládat aplikace přenosného počítače přímo přes dotykovou obrazovku), funkce rozdělené obrazovky (prezentace až ze 4 různých zařízení současně) a aplikace InstaShare (přenos obsahu z mobilu či tabletu). Bezpečnost prezentace zaručí 128 bitové bezpečnostní šifrování AES a autentizační protokol WPA2. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Okamžitá vizuální komunikace

InstaShow S umožňuje uživatelům využívat bezdrátové prezentace bez nutnosti nastavení, což vede k plynulé týmové práci a okamžitým výsledkem. Moderní bezpečnostní funkce zajišťují maximální ochranu sdílených dat a duševního vlastnictví, které je nezbytné pro správné fungování společnosti.

Ihned připraven k používání

InstaShow S nevyžaduje žádný software ani ovladače a je připraven k použití ihned po připojení k počítači. Zařízení redukuje prostoje a nepohodlné ticho, díky čemuž mohou moderátoři začít produktivně setkání s vyšší účinností než kdykoliv předtím. Zároveň umožňuje až 32 uživatelům připojovat se a prezentovat se bez obvyklých technologických prodlev mezi moderátory.

Sdílejte nápady z inteligentních zařízení

Aplikace InstaShare (dostupná pro Android a iOS) umožní bez problémů přenášet obsah ve Full HD kvalitě z vašeho telefonu nebo tabletu na velký displej. Díky technologii Wi-Fi 802.11 ac/n pro přenosové rychlosti až 700 Mb/s InstaShow S umožňuje snadné a plynulé sdílení prezentací, obrázků, dokumentů a videa ve vysokém rozlišení.

Rozsáhlá kompatibilita

Zařízení umožňuje uživatelům sdílet informace se široké škály zařízení. Obsah z přenosných počítačů, přehrávačů Blu-ray / DVD nebo jiného zařízení s výstupem HDMI lze prezentovat na jakémkoli zařízení se vstupem HDMI. Kromě toho mohou moderátoři soukromě prohlížet nebo dělat poznámky, zálohovat data a sledovat další aplikace a současně poskytovat inspirativní prezentace s rozšířeným režimem pracovní plochy InstaShow S v systému Windows i OS X.

Sdílejte obsah z více zařízení na jedné obrazovce

Aktivujte rozdělenou obrazovku pomocí jediného tlačítka a sdílejte nápady všech současně. InstaShow S může urychlit rozhodování a zkrátit setkání tím, že umožňuje až 4 uživatelům prezentovat se z různých zařízení současně bez potřeby instalace několika projektorů.

Funkce dotyku zpět

Díky funkci dotykového displeje, která umožňuje ovládat aplikace přenosného počítače přímo přes dotykovou obrazovku, můžete přepínat snímky aplikace PowerPoint, spouštět videa a provádět další činnosti bez nutnosti neustálého přepínání mezi obrazovkou a přenosným počítačem. Navíc, pokud je spárován s dotykovou obrazovkou, režim rozdělené obrazovky InstaShow S může být použit k ovládání až čtyř notebooků, jeden po druhém, se čtyřmi kvadranty obrazovky. Prezentace učiněno na dotykové obrazovce je možné zobrazit a uložit i na přenosný počítač.

Důvěryhodná bezpečnostní ochrana

InstaShow S udržuje důležité podnikové duševní vlastnictví v soukromí a je chráněno před neoprávněným zásahem nebo neúmyslným zveřejněním. 128 bitové bezpečnostní šifrování AES a autentizační protokol WPA2 zaručují, že prezentace jsou zcela bezpečné.

Jednoduché párování

Proces párování přijímače s dalšími vysílači je zcela jednoduchý. Stačí stisknout párovací tlačítko na hostiteli na 5 sekund, pak totéž na vysílači a obě zařízení se automaticky spárují. Hostitel může být dokonce přepnut do režimu párování pomocí ovládání webu pro případy, kdy je nainstalován na projektor namontovaný na strop nebo jinak těžko dosažitelný. Mezitím se mobilní zařízení mohou připojit k přijímači a snadno dokončit proces párování pomocí aplikace InstaShare.

Vlastní pohotovostní tapeta

Díky funkci MyScreen mohou podniky posílit svou firemní značku a vytvořit dojem, že InstaShow S je integrovanou součástí společnosti pomocí vlastní tapety pohotovostního režimu.

Obsah balení

  • 2x InstaShow Button

  • 1x InstaShow Host

  • 1x Kolébka

  • 1x HDMI kabel 80cm

  • 1x USB kabel (80cm)

  • 4x Anténa

  • 1x Adaptér

  • 1x Příručka

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Benq

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 15 cm
Výška: 20 cm
Hloubka: 14 cm
Hmotnost: 0,55 Kg

Ostatní

Kód produktu: 9H.JKJ78.H4E

Recenze BenQ InstaShow WDC20 bezdrátový prezentační systém

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k BenQ InstaShow WDC20 bezdrátový prezentační systém