BenQ InstaShow WDC10C bezdrátový prezentační systém

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Bezdrátový prezentační systém BenQ InstaShow WDC10C je jedinečné řešení umožňující několika prezentujícím prezentovat obsah na jakémkoli zařízení bez nutnosti instalace softwaru. Bezdrátovou Full HD prezentaci lze spustit jedním tlačítkem prostřednictvím vlastní sítě 802.11ac a připojit se může až 16 uživatelů. Zařízení podporuje přenos pro video a audio obsah s výstupem HDMI 1.4 v souladu s HDCP s rozlišením až do 1920x1080px (1080p) a automatický výběr kanálu zase zajišťuje plynulé prezentace v jakémkoliv prostředí. Specifikem je funkce InstaVideo, která optimalizuje audiovizuální nastavení na přepnutí z prezentace do plynulého video režimu. Bezpečnost prezentace zaručí 128-bitové bezpečnostní šifrování AES a autentizační protokol WPA2. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

BenQ InstaShow WDC20 bezdrátový prezentační systém

Bezdrátový prezentační systém BenQ InstaShow WDC20 je určen pro sdílení informací z téměř jakéhokoliv zařízení, díky čemuž je vhodný pro různé firemní prezentace či brainstormingová relace.…

Zobrazit produkt

Popis produktu

Okamžitá vizuální komunikace a spolupráce

InstaShow WDC10C je bezdrátové řešení, které přináší příležitost ke spolupráci bez dalších investic do zařízení nebo školení. Jakýkoliv firemní zákazník, dokonce i ten bez WiFi infrastruktury může nasadit InstaShow pro použití zaměstnanci a návštěvníky, a užívat si jednoduché a rychlé bezdrátové prezentace bez nepříjemných okamžiků při nastavování pro okamžitou týmovou práci.

Pouze jedno tlačítko pro spuštění prezentace

Pouze jedno tlačítko - InstaShow je kompletně hardwarové řešení, které se jednoduše připojí do zdrojového notebooku. Spuštění bezdrátové prezentace trvá pouze několik sekund. Není zde vůbec žádný software pro instalaci, konfiguraci nebo spuštění, což snižuje prostoje a nepříjemné ticho před zahájením produktivní prezentace.

Bez instalace softwaru nebo údržby

Zařízení významně zvyšuje firemní efektivitu a agilitu prostřednictvím přirozeného a intuitivního způsobu zahájení prezentací pro maximálně šestnáct prezentujících, bez čekání a plýtvání cenným časem schůzky. InstaShow výrazně zvyšuje firemní produktivitu maximalizací času a týmové práce. Protože neobsahuje žádný software ke konfiguraci nebo aktualizaci, není nutné řešit kompatibilitu OS a nevyžaduje podporu IT.

Přepínání video režimu ovládané prezentujícím

Exkluzivní funkce InstaVideo optimalizuje audiovizuální nastavení InstaShow na spontánně přepnutí z režimu čisté prezentace do plynulého video režimu se stereo zvukem po klepnutí na boční tlačítko, bez požadavků na podporu IT, spleti kabelů nebo složitého nastavování softwaru. Díky tomu, že prezentující mohou rychle upravit zobrazený obsah pro přesnou produktivitu nebo bezdrátové Full HD 1080p video, mohou uživatelé sebejistě a bez váhání střídat text, grafy a tabulky, obrázky a multimediální audio/video pro co nejefektivnější schůzky.

Výkonná kompatibilita na jakékoliv platformě

Uživatelé mohou svobodně prezentovat na jakémkoli zařízení se standardním vstupem HDMI s využitím obsahu ze široké řady zařízení, jako jsou například projektor, interaktivní displej nebo digitální monitor.

Bezpečný provoz bez softwaru

Stačí zapojit InstaShow do notebooku a můžete sdílet bezpečně. Protože je to hardwarové řešení, které nevyžaduje žádný software, ovladače nebo soubory ke stažení jakéhokoliv druhu. InstaShow zcela eliminuje mnoho potenciálních vstupních bodů, které mohou viry a malware využívat.

Spolehlivá ochrana zabezpečením

Bezpečnostní šifrování AES 128 bitů a autentizační protokol WPA2 jsou zárukou, že firemní intelektuální vlastnictví zůstane utajeno a zabezpečeno před odhalením. Tato zabezpečená komunikace rovněž zajišťuje plynulé vysoce kvalitní bezdrátové streamování prezentací. To umožňuje prezentujícím sdílet důvěrné informace bez obav o poškození bezpečnosti během prezentací. InstaShow rovněž podporuje HDCP na zajištění plynulého přehrávání veškerého obsahu se správou digitálních práv plynule a bez zpoždění.

Jednoduché párování

Proces párování přijímače s dalšími vysílači je zcela jednoduchý. Stačí stisknout párovací tlačítko na hostiteli na 5 sekund, pak totéž na vysílači a obě zařízení se automaticky spárují. Hostitel může být dokonce přepnut do režimu párování pomocí ovládání webu pro případy, kdy je nainstalován na projektor namontovaný na strop nebo jinak těžko dosažitelný.

Optimální inteligentní přizpůsobení rozlišení

Prostřednictvím EDID provádí InstaShow automatickou konfiguraci nastavení rozlišení zdrojového notebooku pro přizpůsobení zobrazovacímu zařízení pixel po pixelu, což přináší čistý obraz perfektní kvality, ať už jde o projektor, displej s plochým panelem, monitor nebo TV. Uživatelé InstaShow se mohou soustředit na schůzku, namísto přizpůsobování nastavení rozlišení nebo vyžadování IT podpory na změnu časování displeje.

Spolehlivé a stabilní bezdrátové připojení

Automatický výběr WiFi kanálu a funkce automatického opětovného připojení umožňují prezentujícím spolehnout se na InstaShow bez obav o zastavení nebo přerušení způsobené nestabilním WiFi prostředím. Díky vybavení WiFi 802.11ac pro vysoký výkon až do rychlosti 400 Mb/s nabízí InstaShow plynulé bezdrátové streamování obsahu Full HD 1080p bez zpoždění, dokonce i v bezdrátovém prostředí se silnou provozem.

Obsah balení

  • 2x InstaShow Button

  • 1x InstaShow Host

  • 1x Kolébka

  • 1x HDMI kabel 80cm

  • 1x USB kabel (150cm)

  • 2x Anténa

  • 1x Adaptér

  • 1x Příručka

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Benq

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 11 cm
Výška: 18 cm
Hloubka: 11 cm
Hmotnost: 0,63 Kg

Ostatní

Kód produktu: 9H.JLD78.N3E

Recenze BenQ InstaShow WDC10C bezdrátový prezentační systém

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k BenQ InstaShow WDC10C bezdrátový prezentační systém