Benq EW2770QZ černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Technologie Brightness Intelligence Plus

Monitor BENQ EW2770QZ je vybaven technologií Brightness Intelligence Plus, jejíž snímač detekuje úroveň okolního světla a automaticky upraví jas i teplotu barev pro dosažení pohodlného sledování obrazu. Uklidňující teplé bílé LED světlo je vysíláno v případě, že je teplota barev osvětlení okolí teplá - když vaše oči vnímají nažloutlé bílé světlo - zatímco studené bílé LED světlo, optimálně na produktivní práci, je emitované v případě, že je teplota barev osvětlení okolí studená - to je tehdy, když vaše oči vnímají namodralé bílé světlo.

Bezrámečkové provedení

Design monitoru se vyznačuje elegantním tenkým profilem. Díky černému provedení doplní jakýkoliv interiér a zaujme na první pohled. Ultra tenký rámeček na 4 stranách obrazovky umožní praktickou konfiguraci více monitorů vedle sebe s nepatrnými přechody, čímž získáte větší plochu a zvýšíte tak produktivitu vaší práce. Monitor podporuje VESA standard, zásluhou čehož ho lze připevnit pomocí držáku na stěnu.

Ostřejší zobrazení

Vychutnejte si ostřejší obraz díky rozlišení Super Resolution. Tato funkce simuluje snímky s vysokým rozlišením za pomoci zvýšení hustoty obrazových bodů původního video zdroje. Tím vám poskytne optimální vizuální zážitek při sledování filmů a videí či hraní počítačových her.

Věrnější podání barev

27-palcový IPS displej s rozlišením QHD 2560x1440 obrazových bodů je schopen vykreslit až 16,7 milionů barevných odstínů současně, díky čemuž nabídne věrnou reprodukci barevného spektra, jemnější přechody a vysokou kvalitu obrazu. Zárukou sytějších a intenzivnějších barev je norma Rec. 709 spolu s 100% pokrytím barevného prostoru sRGB, kterými se může monitor pochlubit. Výsledkem je působivý barevný výkon, který je viditelný hned na první pohled.

Smart Focus

Součástí výbavy monitoru je také funkce Smart Focus (chytré zaostření), která umožní označit na obrazovce právě tu část, která má být středem zájmu. Označená část zůstane jasnější, přičemž okolní obraz bude ztlumen. Tak se budete moci soustředit přesně na to, co vás zajímá.

Vysoké pohodlí při sledování

Monitor je vybaven technologiemi, jejichž úkolem je postarat se o vysoký vizuální komfort. Technologie Flicker-free ( "bez blikání") zamezí nepříjemnému blikání obrazovky při všech úrovních jasu, čímž zajistí pohodlné sledování. Technologie Low Blue Light zase zajistí odfiltrování škodlivého modrého světla z obrazu a tak účinně sníží namáhání vašich očí a předejde jejich podráždění.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka
  27 " Úhlopříčka
 • Počet HDMI portů
  2 Počet HDMI portů
 • Rozlišení displeje (px)
  2560x1440 Rozlišení displeje (px)
 • Zobraz.frekvence obraz. (HZ)
  60 Zobraz.frekvence obraz. (HZ)
 • Počet DVI
  Počet DVI
 • Integrovaný TV tuner
  Ne Integrovaný TV tuner
 • Zobrazovací technologie
  IPS Zobrazovací technologie

Další vlastnosti

Značka: Benq
Nastavení výšky: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 27 "
? Rozlišení displeje (px): 2560x1440
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 60
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 2
? Počet DVI:
? Počet VGA portů:
? Počet DisplayPort výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 613 mm
Výška: 460 mm
Délka: 198 mm
Hmotnost: 5,9 Kg

Obsah balení

Obsah balení: HDMI kabel

Projektor

Počet barev: 167000000

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ano

Funkce

? Integrovaný TV tuner: Ne

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 45 W

Další parametry

Zobrazovací technologie: IPS

Ostatní

Kód produktu: 9H.LG1LA.TSE

Všechny parametry

Recenze Benq EW2770QZ černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se