Benq BL2711U černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Skvělá kvalita obrazu

Monitor BenQ BL2711U je šitý na míru, čímž pomáhá profesionálním designérům vnést do života inspiraci. Rozlišení UHD poskytuje 77% více pracovního prostoru než Full HD rozlišení. Uvidíte nejjasnější a nejpodrobněji detaily v grafice, designu a fotografii, které dokáže zachytit lidské oko. 8bitový, 100% sRGB a optimální přesnost barev zajistí věrné zobrazení každé barvy s optimální přesností. Široký pozorovací úhel s technologií IPS zajišťuje jasné barvy a reprodukci obrazu z libovolného úhlu.

Režim CAD/CAM

Revoluční režim CAD/CAM nabízí vynikající kontrast 3D čar, aby se daly navzájem jednoznačně odlišit. Chcete-li zřetelně rozlišit detaily komplikovaných čárových modelů objektů, upravte nastavení barvy monitoru BenQ BL2711U a kontrastu zapnutím režimu CAD/CAM, ve kterém můžete zobrazovat velmi podrobné grafické údaje a už nikdy nepřehlédnete ani čárku.

Animace

Ovládejte každý pohyb v inovativním režimu animace. Nechte proudit vaši inspiraci a vdechněte animacím život prostřednictvím citlivých zobrazovacích funkcí. Režim animace zdůrazní detaily v tmavých odstínech, takže můžete bez námahy vyladit vaše výtvory. Zatímco oblasti, které nevyžadují tuto funkci, zůstávají nezměněny. Nastavitelný režim animace nabízí 10 úrovní jasu displeje, pomocí kterých dosáhnete jasnou plochu v jakémkoliv osvětleném prostředí.

Grafické umění

Přesnost barev a ostrý obraz mají zásadní význam pro každého, kdo pracuje v oblasti profesionální úpravy videa. Extrémně vysoké rozlišení, trvale vysoká přesnost barev a široká škála možností vysoce rychlostního připojení znamenají, že tento monitor BenQ BL2711U je hodný profesionálů v grafickém průmyslu. Extrémně ostré zobrazení nabízí grafickým designérům mnohé kreativní výhody.

Multifunkční displej

Flexibilní funkce pro uspokojení všech vašich designérských potřeb. Pomocí softwaru BenQ Display Pilot je možné zobrazit programy v požadovaných rozměrech, což umožňuje lepší provádění více úloh najednou. Pracujte na důležitých projektech až v pěti zmenšených oknech. Monitor BenQ BL2711U poskytuje široké možnosti umístění oken na jedné obrazovce.

Efektivní práce

Snadno použitelné funkce nastavení jsou navrženy tak, aby usnadnily designérství. Ergonomie hraje důležitou roli v produktivitě. Nastavte monitor BenQ BL2711U do správné výšky a pohodlně pracujte dále. Funkce automatického otočení obrazu od společnosti BenQ automaticky otočí obraz do vodorovné nebo svislé polohy vašim dokumenty a obrázky.

Pohodlí pro vaše oči

Technologie stálé zpětné vazby eliminuje škodlivé účinky blikání obrazu, jako jsou únava očí nebo poškození zraku. Nyní můžete pracovat několik hodin před monitorem BenQ BL2711U, aniž jste cítili únavu nebo bolest očí. Speciální funkce senzoru ochrany zraku zaznamenává okolní osvětlení a automaticky upravuje jas monitoru po celý den pro maximální pohodlí očí. Každý monitor vyzařuje odstín slabého modrého světla, které může způsobit únavu očí, poškození zraku, bolest hlavy a poruchy spánku Technologie Low Blue Light odfiltruje škodlivé modré světlo a účinně sníží únavu a podráždění očí.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka
  27 " Úhlopříčka
 • Počet HDMI portů
  1 Počet HDMI portů
 • Rozlišení displeje (px)
  3840x2160 Rozlišení displeje (px)
 • Zobraz.frekvence obraz. (HZ)
  60 Zobraz.frekvence obraz. (HZ)
 • Počet DVI
  1 Počet DVI
 • Integrovaný TV tuner
  Ne Integrovaný TV tuner
 • Zobrazovací technologie
  IPS Zobrazovací technologie

Další vlastnosti

Značka: Benq
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 27 "
? Rozlišení displeje (px): 3840x2160
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 60
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 1
? Počet DVI: 1
? Počet VGA portů:
? Počet DisplayPort výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 711 mm
Výška: 486 mm
Délka: 233 mm
Hmotnost: 8,2 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Napájecí kabel

Uchycení

? VESA standard: 100x100

Projektor

Počet barev: 1070000000

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ano

Funkce

? Integrovaný TV tuner: Ne

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 42 W

Další parametry

Zobrazovací technologie: IPS

Ostatní

Kód produktu: 9H.LD2LB.QBE

Všechny parametry

Recenze Benq BL2711U černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se