Benq BL2420PT černý

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 59,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Monitor BenQ BL2420PT v černé barvě přivede vaše inspirace a nápady k životu. Využívá 23,8-palcový IPS panel s LED podsvícením, který zobrazí veškerý obsah v rozlišení QHD 2560 x 1440 bodů s poměrem stran 16: 9. Jeho typický jas tvoří 300 cd/m2, dynamický kontrastní poměr 20M: 1 a přirozený kontrast 1000: 1. Zaujme vás i časem odezvy 14ms a 5ms s GTG. 8bitový displej podporuje 100% sRGB. Pro připojení nabízí k dispozici D-sub, DVI-DL, DPI.2, HDMI, 3,5 mm vstup a USB 2.0. Ve výbavě má navíc i dvojici 1W reproduktorů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělá kvalita obrazu

Monitor BenQ BL2420PT je šitý na míru, čímž pomáhá profesionálním designérům vnést do života inspiraci. Rozlišení QHD poskytuje 77% více pracovního prostoru než Full HD rozlišení. Uvidíte nejjasnější a nejpodrobněji detaily v grafice, designu a fotografii, které dokáže zachytit lidské oko. 8bitový, 100% sRGB a optimální přesnost barev zajistí věrné zobrazení každé barvy s optimální přesností. Široký pozorovací úhel s technologií IPS zajišťuje jasné barvy a reprodukci obrazu z libovolného úhlu.

Režim CAD/CAM

Revoluční režim CAD/CAM nabízí vynikající kontrast 3D čar, aby se daly navzájem jednoznačně odlišit. Chcete-li zřetelně rozlišit detaily komplikovaných čárových modelů objektů, upravte nastavení barvy monitoru BenQ BL2420PT a kontrastu zapnutím režimu CAD/CAM, ve kterém můžete zobrazovat velmi podrobné grafické údaje a už nikdy nepřehlédnete ani čárku.

Animace

Ovládejte každý pohyb v inovativním režimu animace. Nechte proudit vaši inspiraci a vdechněte animacím život prostřednictvím citlivých zobrazovacích funkcí. Režim animace zdůrazní detaily v tmavých odstínech, takže můžete bez námahy vyladit vaše výtvory. Zatímco oblasti, které nevyžadují tuto funkci, zůstávají nezměněny. Nastavitelný režim animace nabízí 10 úrovní jasu displeje, pomocí kterých dosáhnete jasnou plochu v jakémkoliv osvětleném prostředí.

Grafické umění

Přesnost barev a ostrý obraz mají zásadní význam pro každého, kdo pracuje v oblasti profesionální úpravy videa. Extrémně vysoké rozlišení, trvale vysoká přesnost barev a široká škála možností vysoce rychlostního připojení znamenají, že tento monitor BenQ BL2420PT je hodný profesionálů v grafickém průmyslu. Extrémně ostré zobrazení nabízí grafickým designérům mnohé kreativní výhody.

Multifunkční displej

Flexibilní funkce pro uspokojení všech vašich designérských potřeb. Pomocí softwaru BenQ Display Pilot je možné zobrazit programy v požadovaných rozměrech, což umožňuje lepší provádění více úloh najednou. Pracujte na důležitých projektech až v pěti zmenšených oknech. Monitor BenQ BL2420PT poskytuje široké možnosti umístění oken na jedné obrazovce.

Efektivní práce

Snadno použitelné funkce nastavení jsou navrženy tak, aby usnadnily designérství. Ergonomie hraje důležitou roli v produktivitě. Nastavte monitor BenQ BL2420PT do správné výšky a pohodlně pracujte dále. Funkce automatického otočení obrazu od společnosti BenQ automaticky otočí obraz do vodorovné nebo svislé polohy vašim dokumenty a obrázky.

Pohodlí pro vaše oči

Technologie stálé zpětné vazby eliminuje škodlivé účinky blikání obrazu, jako jsou únava očí nebo poškození zraku. Nyní můžete pracovat několik hodin před monitorem BenQ BL2420PT, aniž jste cítili únavu nebo bolest očí. Speciální funkce senzoru ochrany zraku zaznamenává okolní osvětlení a automaticky upravuje jas monitoru po celý den pro maximální pohodlí očí. Každý monitor vyzařuje odstín slabého modrého světla, které může způsobit únavu očí, poškození zraku, bolest hlavy a poruchy spánku Technologie Low Blue Light odfiltruje škodlivé modré světlo a účinně sníží únavu a podráždění očí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 23,8 " Úhlopříčka
  • 1 Počet HDMI portů
  • 2560x1440 Rozlišení displeje (px)
  • 60 Zobraz.frekvence obraz.
  • 1 Počet DVI
  • Ne Integrovaný TV tuner
  • IPS Zobrazovací technologie

Další vlastnosti

Značka: Benq
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 23,8 "
? Rozlišení displeje (px): 2560x1440
? Zobraz.frekvence obraz.: 60
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 1
? Počet DVI: 1
? Počet VGA portů: 1
? Počet DisplayPort výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 198 mm
Výška: 665 mm
Délka: 500 mm
Hmotnost: 7 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Napájecí kabel

Uchycení

? VESA standard: 100x100

Projektor

Počet barev: 16700000

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ano

Funkce

? Integrovaný TV tuner: Ne

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 28 W

Další parametry

Zobrazovací technologie: IPS

Ostatní

Kód produktu: 9H.LCWLA.TBE

Všechny parametry

Recenze Benq BL2420PT černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se