Beko WUE7612BS

Zobrazit


Pračka plněná zepředu, Energetická třída D, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 69 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ne, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne, Maximální hloubka: 49 cm. Více info


Cena 11 089 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 111 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Předem plněná pračka Beko WUE7612BS v bílém provedení má kapacitu bubna pro 7 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 200 ot./min při hlučnosti 74 dB. Při praní dosahuje 54 dB. Tato pračka nabízí až 15 pracích programů, včetně parního programu SteamCure. Disponuje ProSmart invertorovým motorem a bubnem AquaWave. K dispozici je i dětský zámek a možnost odložení startu o 0-19 hodin. Ovládací panel je v angličtině. Rozměry pračky (v × š × h): 84 × 60 × 49 cm.

Užitečný pomocník

Vyperte své prádlo efektivně, rychle kdykoli a kdekoli. Předem plněná pračka Beko WUE7612BS má kapacitu bubnu pro 7 kg prádla. K této úspoře provozu napomáhají i její doplňkové funkce, kterými je vybavena. Pračka nabízí až 15 programů, které si můžete navolit pomocí otočného ovladače a tlačítka. Je vybavena praktickým LED displejem, který zobrazuje důležité informace, včetně času do konce praní. Maximální výkon odstředění je 1 200 ot./min.

15 pracích programů

Ten nejvhodnější prací program si zvolíte velmi jednoduše a intuitivně pomocí otočného voliče a LED displeje (v anglickém jazyce). Pračka nabízí až 15 užitečných pracích programů: Bavlna 20°C, Bavlna 40°C, Bavlna 60°C, Bavlna 60°C s předpírkou, Bavlna 90°C, Syntetika 20°C, Syntetika 40°C, Vlna/ruční praní 40°C, Košile 40°C, Mini 30°C, Eco 40-60°C, Classic, Odstřeďování + vypouštění, Čištění bubnu, Peří 40°C.

AquaWave

Buben AquaWave má speciální vzorkování, se kterým se nemusíte bát ani zatrhnutí silonek. Postará se o šetrné, ale důkladné vyprání, aby byly vaše oblíbené kousky čisté a stále jako nové.

Vypere bez fleků a potřeby žehlení

Jedinečná technologie společnosti Beko SteamCure zajistí, aby bylo vaše oblečení nejen čistší, ale i méně zmačkané. Využívá páru, která během praní uvolní nečistoty a při odstřeďování zabrání zmačkání prádla. Navíc jako bonus udrží váš spotřebič stále čistý.

Invertorový motor ProSmart

Díky ProSmart invertorovému motoru se přizpůsobuje otáčení bubnu vašemu oblečení. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří energii a zaručí nízkou hladinu hluku s dlouhodobou životností spotřebiče. Výsledek praní je tak vždy dokonalý a šetrný nejen pro vaši peněženku, ale také k vašemu oblečení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 49 cm
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Beko WUE7612BS

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jaroslav

4. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Snadné a přehledné ovládání,informace o konci praní.
  • Zatím bez závad

Za vynaložené náklady na zakoupení pračky se jedná o velice dobrý výrobek.


Monika

5. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • displej
  • nic

produkt odpovídá ceně


Tereza

5. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Tichá, neskáče po koupelně, perfektně pere a po dopraní je prádlo při 1200 otáčkách skoro suché.
  • Žádné nemá

Mohu všem jedině doporučit. Před pár lety jsem také měla pračku Beko a vydržela přes 8 let. Poté jsem si pořídila novou od jiné značky a po 2 a půl letech ji vyměnila (z neznámého důvodu semtam neždímala, servis s tím nic nedělal, podle nich vše v pořádku) . Jsem ráda, že jsem se opět vrátila k této značce a už u ní zůstanu.