Beko WUE 6636 CSX0A

Smart předem plněná pračka Beko WUE 6636 CSX0A v bílém provedení. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 6 kg a maximální otáčky odstřeďování jsou 1200 ot./min. Inteligentní pračka umožňuje stahovat nové prací cykly prostřednictvím aplikace HomeWhiz prostřednictvím Bluetooth. Nabízí 14 standardních programů + programy pro stažení. K dispozici jsou i praktické funkce jako předpírka, pára, Fast +, Bluetooth, čištění bubnu a jiné. K dispozici je i praktický odložený start 0 - 24 hod. Boční stěny smart pračky Beko WUE 6636 CSX0A Box-in-box zvyšují její stabilitu. Hloubka 44 cm. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 21 %
 • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: D

Popis produktu

Smart pračka

Inteligentní pračka v slim provední Beko WUE 6636 CSX0A v bílém provedení je vybavena invertorovým motorem ProSmart s 10 letou zárukou na motor. Šetří energii a zaručuje tichý chod a dlouhou životnost. Přizpůsobuje otáčení bubnu vašemu oblečení a zaručuje dokonalý a jemný výsledek. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 6 kg prádla což nepochybně ocení i menší domácnosti. Odstřeďování dosahuje maximálně 1200 otáček za minutu. Mezi programy si určitě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Hlučnost během odstřeďování 74 dB. K dispozici máte také možnost odloženého startu 0 - 24 hod.

 •     14 definovaných programů + programy ke stažení: Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Mini / Mini14, Vlna - certifikovaný Silver Woolmark / Ruční praní, Jemné, Odstřeďování + vypouštění, Máchání, Tmavé / Jeans, Outdoor / Sport, Odstraňování skvrn Stain Removal, možnost nastavení úrovně znečištění prádla, Hygiene +, Péřové oblečení, Košile, Mix, Záclony, Spodní prádlo, Plyšáci, ručníky
 •     Funkce: předpírka, pára, Fast +, Bluetooth, čištění bubnu, ESTRA máchání, dětská pojistka, ochrana proti zmačkání s párou

Ovládejte ji na dálku

Inteligentní pračku se sušičkou je možné spárovat s mobilním zařízením, do kterého je třeba si stáhnout aplikaci HomWhiz. Pak ji můžete pohodlně ovládat prostřednictvím technologie BlueTooth a získat tak informace o vašem spotřebiči. Aplikace umožňuje stáhnout i další programy.

Přednosti programů

 •     Extra šetrný program pro vlněné oblečení: Máte oblíbený svetr a bojíte se ho dát do pračky, v tom případě určitě využijete certifikovaný program Woolmark, který se o vaše drahocenné oblečení postará s maximální pečlivostí.
 •     Program Hygiene +: Tento program využijí a ocení zejména alergici a domácnosti, které perou často dětské oblečení. Je ideální i pro spodní prádlo a deky nebo plachty. Jde o antialergické a hygienické praní při vysoké teplotě s intenzivním a dlouhým pracím cyklem a dodatečným mácháním pro vysokou hygienu.
 •     Péřové oblečení: Díky tomuto programu vyperete pohodlně kabáty, vesty, bundy a jiné prádlo, které obsahuje peří. Speciální pohyby při praní zajistí, aby se voda dostala i do mezer mezi peřím.
 • Užitečný program Drum Cleaning pro snadné čištění bubnu je potřebné spustit bez prádla. Doporučuje se použití speciálního prostředku pro čištění bubnu. Opakovat čištění bubnu se doporučuje cca. každé 2 měsíce.

Odstraňování skvrn

Odstraňování skvrn z prádla nepatří mezi zábavné aktivity. Díky StainExpert ve spojení s ProSmart invertorovým motorem se bez problémů zbavíte až 24 druhů různých skvrn. Kombinací různých teplot, kontrolovaného otáčení bubnu či optimalizace času praní a namáčení dosáhnete dokonalé výsledky při odstraňování i těch nejodolnějších skvrn.

Ochrana proti pokrčení

Často se stává, že prádlo nestihnete vybrat ihned po jejím vyprání a následně zůstane pokrčená a zatuchlá. Funkci pro ochranu proti zmačkání je možné zvolit jako dodatečnou k pracímu cyklu. Po jejím zvolení se buben pračky otáčí až po dobu 8 hodin, pro zamezení pomačkání prádla na konci programu. Kdykoliv je možné během jejího trvání ji přerušit a prádlo vyjmout.

Vypere bez fleků a potřeby žehlení

Jedinečná technologie společnosti Beko SteamCure zajistí, aby bylo vaše oblečení nejen čistší, ale i méně zmačkané. Využívá páru, která během praní uvolní nečistoty a při odstřeďování zabrání zmačkání. Navíc jako bonus udrží spotřebič stále čistý.

Další funkce a technologie

 •      Funkce Fast + umožňuje program zrychlit až o více než polovinu. Pokud potřebujete vyprat prádlo rychleji, už to nebude problém.
 •      SilenTech: se spotřebičem s technologií SilentTech si můžete užívat pohodu a klid bez rušivých zvuků pračky. Kombinací inovovaných pohybů bubnu, ProSmart invertorového motoru a výborného odhlučnění vás nebude rušit.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Kapacita bubnu 6 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Počet programů 14
 • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 44 cm
Hmotnost: 55 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 56 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 190 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 36 L
Celková spotřeba: 0,604 kWh
Roční spotř.en. při praní: 152 kWh
Roční spotř.vody při praní: 8139 L
? Třída energetické účinnosti 2021: D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 64 kWh

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Bluetooth
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 7000240033

Všechny parametry

Recenze Beko WUE 6636 CSX0A

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko WUE 6636 CSX0A