Beko WTV8744CSXW0

Předem plněná pračka Beko WTV8744CSXW0 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++ - 10%. Buben disponuje kapacitou pro vypraní až 8 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování činí 1400 ot./min. Pračka nabízí 16 pracích programů: bavlna eco, bavlna, syntetika, mini 14, mix, jemné, košile, máchání, odstřeďování, péřové oblečení, spodní prádlo, tmavé/jeans, vlna - certifikovaný silver woolmark/ruční praní, hygiene+, outdoor/sport, odstraňování skvrn stain removal + možnost nastavení úrovně znečištění prádla. K dispozici má také užitečné funkce včetně možnosti odložení startu o 0 až 24 hodin. ProSmart invertorový motor pračky Beko WTV8744CSXW0 zajistí nízkou hlučnost při praní i odstřeďování, při praní činí jen 51 dB a při odstřeďování 74 dB. Pračka má i praktickou nádobku na tekutý prací prostředek. Hloubka: 59 cm. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 39 %
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Samsung WW90K6414QW AddWash

Zepředu plněná smart pračka Samsung WW90K6414QW AddWash v moderním provedení, umožňuje vložení prádla během pracího cyklu, přes přídavné dvířka AddWash na pračce, kdykoliv a velmi rychle. Díky svému…

  • Kapacita bubnu: 9 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
  • Počet programů: 11

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Praktický spotřebič

Pračka Beko WTV8744CSXW0 s předním plněním v bílé barvě s LED displejem má boční stěny tvaru S-shape pro zvýšení stability. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zároveň zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy A+++ - 10% a na jeden prací cyklus můžete vyprat 8 kg prádla se spotřebou vody 45 l. Odstřeďování dosahuje maximálně 1400 otáček za minutu. Mezi pracími programy si určitě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Hlučnost během praní díky ProSmart motoru dosahuje 51 db a během odstřeďování 74 dB. K dispozici máte také možnost odloženého startu o 0 až 24 hodin. Součástí pračky je také nádobka na tekutý prací prostředek.

Programy a funkce

Ten nejvhodnější prací program si zvolíte velmi jednoduše a intuitivně pomocí otočného voliče a LED displeje. Pračka nabízí až 16 užitečných pracích programů:

  •     Bavlna eco, bavlna, syntetika, mini 14, mix, jemné, košile, máchání, odstřeďování, péřové oblečení, spodní prádlo, tmavé/jeans, vlna - certifikovaný silver woolmark/ruční praní, hygiene+, outdoor/sport, odstraňování skvrn stain removal + možnost nastavení úrovně znečištění prádla.
  •     Funkce: předpírka, extra máchání, ochrana proti zmačkání, čištění bubnu, tichý noční provoz, dětská pojistka.

Program Hygiene+

Tento program využijí a ocení zejména alergici a lidé, kteří perou často dětské oblečení. Je ideální i pro spodní prádlo a deky nebo plachty. Jde o antialergické a hygienické praní při vysoké teplotě s intenzivním a dlouhým pracím cyklem a dodatečným mácháním pro ještě vyšší hygienu.

Extra šetrný program pro vlněné oblečení

Máte oblíbený svetr a bojíte se ho dát do pračky? V takovém případě jistě využijete certifikovaný program Woolmark, který se o vaše drahocenné oblečení postará s maximální péčí.

Odstraňování skvrn

Pračka disponuje programem pro odstraňování skvrn, který se postará o odstranění skvrn různých typů co nejefektivněji. Program je vhodné používat zejména na odolné barevné oblečení. Můžete využít praní 24 druhů skvrn rozdělených do 3 různých skupin, které si vyberete pomocí tlačítka "rychlé praní". V návodu k použití najdete skupiny skvrn, které si můžete vybrat pomocí tlačítka. Podle vybraných parametrů si pračka upraví speciální prací program - délku máchání, praní a odstřeďování.

Péřové oblečení

Díky tomuto programu vyperete pohodlně kabáty, vesty, bundy a jiný textil, který obsahuje peří. Speciální pohyby při praní zajistí, aby se voda dostala i do mezer mezi peřím.

Funkce ochrany proti pomačkání

Po navolení této funkce se bude buben pračky bude otáčet až po dobu 8 hodin od ukončení pracího cyklu, aby vaše prádlo zůstalo méně pomačkané. Kdykoliv během doby 8 hodin můžete tento program vypnout a prádlo z pračky vyjmout.

Hi-Tech topné těleso

Topné těleso Hi-Tech je pokryto vrstvou niklu, která dokonale chrání proti korozi. Životnost topného tělesa se tak zvyšuje až 100krát ve srovnání se standardními topnými prvky. Díky tomu nejsou zapotřebí žádná další opatření proti poškození či usazování vodního kamene.

Invertorový motor ProSmart

Díky ProSmart invertorovému motoru v pračce se otáčení bubnu přizpůsobuje vašemu oblečení. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří energii a zaručí nízkou hladinu hluku s dlouhodobou životností spotřebiče. Výsledek praní je tak vždy dokonalý a šetrný nejen pro vaši peněženku, ale také k vašemu oblečení. Užívejte si volné chvíle. Vaše pračka se postará o tiché vyprání vašeho oblečení. Navíc vás potěší 10letá záruka na motor.

Dodatečné vložení prádla

Už se nemusíte trápit a čekat, pokud zapomenete vložit ponožku, dokud se vám opět nenakupí stejné prádlo. Díky možnosti dodatečného přidání prádla AddXtra můžete u vybraných pracích programů rychle a bez čekání přidat zapomenuté kusy oblečení do bubnu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita bubnu 8 Kg
  • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
  • Počet programů 16

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 84 cm
Hloubka: 59 cm
Hmotnosť: 70 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 51 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 260 min.
? AquaStop funkce: Ne

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 10%
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 42 L
Celková spotřeba: 0,775 kWh
Roční spotř.en. při praní: 175 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9239 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Ostatní

Kód produktu: 7162843000

Všechny parametry

Recenze Beko WTV8744CSXW0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko WTV8744CSXW0