Beko WTE10736AHT

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej

Elektronický informační list


Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 10 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 59 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 64 cm. Více info


Cena 15 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 559 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná smart pračka Beko WTE10736AHT bílé barvě s kapacitou bubnu 10 kg s maximálními otáčkami 1 400 ot./min. Nabízí 15 pracích programů, parní program SteamCure, Hygiene Air Refres - dezinfekce prádla, ovládání telefonem přes aplikaci HomeWhiz, buben AquaWave, výkonný invertorový motor ProSmart, Odložený start, hluk při odstřeďování 72 dB.

Beko WTE10736AHT

Inteligentní, předem plněná pračka Beko WTE10736AHT s displejem vypere na jeden prací cyklus až 10 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1 400 otáček za minutu. Hlučnost během odstřeďování dosahuje 72 dB. Mezi pracími programy si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Na výběr budete mít z 15 programů, včetně parního programu SteamCure či Hygiene Air Refresh.

Šetrná dezinfekce

Dezinfikujte si své oblečení bez potřeby praní. Speciální program HygieneTherapy vydenzifikuje až 2 kg suchého prádla za 58 minut. Program pomocí foukání teplého vzduchu po dobu více než 30 minut šetrně dezinfikuje oblečení bez spotřeby vody a pracích prostředků, díky čemuž tak šetří čas i náklady.

Vypere bez fleků a potřeby žehlení

Jedinečná technologie společnosti Beko SteamCure zajistí, aby bylo vaše oblečení nejen čistší, ale i méně zmačkané. Využívá páru, která během praní uvolní nečistoty a při odstřeďování zabrání zmačkání. Navíc jako bonus udrží spotřebič stále čistý.

Stahujte si další prací programy

Stačí jen nainstalovat aplikaci HomeWhiz do vašeho chytrého telefonu a spárovat ji s pračkou Beko přes Bluetooth. Pak už můžete začít upravovat a stahovat další programy, ovládat pračku přes telefon, nebo si vyhledat návody a rady na nejefektivnější praní.

Čistá pračka díky páře

Program DrumClean+ odstraní z pračky všechny zbytky prášku, vláken z textilu a aviváže mnohem lépe. K čištění využívá páru, která účinně zlikviduje zaschlé zbytky. Výsledkem je čistší prádlo a delší životnost pračky.

Přidejte zapomenuté prádlo

Pračka umožní přidat i zapomenuté prádlo. Při spuštění programu lze stisknout tlačítko Start/Stop, dveře se odemknou a vy tak můžete přidat zapomenuté tričko, ponožky či cokoli jiného. Díky tomu není třeba program resetovat a čekat na dlouhé odemknutí dvířek.

Program Hygiene+

Tento program využijí a ocení zejména alergici a domácnosti, které perou často dětské oblečení. Je ideální i pro spodní prádlo a ložní prádlo nebo prostěradla. Jedná se o antialergické a hygienické praní při vysoké teplotě s intenzivním a dlouhým pracím cyklem a dodatečným mácháním pro vysokou hygienu.

AquaWave buben

Speciální vzor nerezového bubnu AquaWave® je navržen tak, aby byl šetrný k textilu, ale přitom umožnil důkladné vyčištění i té nejjemnější látky.

Ochrana proti pokrčení

Často se stává, že prádlo nestihnete vytáhnout ihned po jeho vyprání a následně zůstane pokrčené a zatuchlé. Funkci pro ochranu proti zmačkání je možné zvolit jako dodatečnou k pracímu cyklu. Po jejím zvolení se buben pračky otáčí až po dobu 8 hodin, pro zamezení pomačkání prádla na konci programu. Kdykoliv je možné během jejího trvání ji přerušit a prádlo vyjmout.

StainExpert

Program StainExpert zvládne odstranit až 24 druhů skvrn. Díky kombinaci různých teplot, specifickým pohybům bubnu a době praní a namáčení vypere nečistoty bez ruční předpírky.

Invertorový motor ProSmart

Díky ProSmart invertorovému motoru v pračce se přizpůsobuje otáčení bubnu vašemu oblečení. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří energii a zaručí nízkou hladinu hluku s dlouhodobou životností spotřebiče. Výsledek praní je tak vždy dokonalý a šetrný nejen pro vaši peněženku, ale také k vašemu oblečení. Užívejte si volné chvíle, vaše pračka se postará o zbytek, a to tiše a účinně s 10letou zárukou na motor.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 64 cm
Třída energetické účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko WTE10736AHT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi