Beko RFNE270E33WN

Zobrazit

Doprava zdarma

Výška: 151.8 cm, Celkový čistý objem: 219 L, Mrazící výkon: 16 kg/24h, Třída energetické účinnosti 2021: F, Elektronický informační list


Cena 12 990 Kč

129,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Skříňová mraznička Beko RFNE270E33WN v bílé barvě disponuje celkovým objemem 219 litrů. Technologie NoFrost zabraňuje tvorbě ledu, takže mrazničku netřeba odmrazovat. Vnitřní výbavu tvoří průhledné plastové zásuvky. Nabízí také zásobník na výrobu ledu. Mrazicí kapacita dosahuje 16 kg za 24 hodin a akumulační doba v případě výpadku proudu činí 18 hodin. Maximální hlučnost dosahuje 39 dB. Mraznička Beko RFNE270E33WN je ovládána elektronicky pomocí vnějšího displeje. Pro bezpečnost je vybavena signalizací otevřených dveří. Antibakteriální úprava madla a těsnění zabraňuje množení plísní a bakterií.

Vnitřní prostor

Skříňová mraznička Beko RFNE270E33WN je ideální volbou pro uskladnění velkého množství mražených potravin. Její celkový využitelný objem je 219 litrů. Dopřejte svým potravinám kvalitní mrazničku, která zachová jejich kvalitu a trvanlivost. Skříňová mraznička disponuje překvapivým mrazicím výkonem. Za 24 hodin dokáže dokonale zamrazit až 16 kg potravin. Kromě toho je velmi odolná vůči výpadku elektrického proudu. V takovém případě vydrží zachovat nízkou teplotu po dobu 18 hodin. To zaručí, že vaše potraviny budou v bezpečí před zkažením a nadále si zachovají svou kvalitu a čerstvost. Pro uskladnění vašich potravin je k dispozici 6 transparentních zásuvek (z toho 2 výklopné) a zásobník na výrobu ledu. Elektronická regulace teploty pomocí elektronického ovládání umožňuje snadné a přesné nastavení požadované teploty v interiéru mrazničky. K dispozici je i praktické antibakteriální madlo a těsnění. Mrazák vás nebude vyrušovat nadměrným hlukem. Jeho maximální hlučnost je pouze 39 dB.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích mrazniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, a tak se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Skříňová mraznička Beko obohatila těsnění a madlo o antibakteriální látky, které ho udržují bez choroboplodných zárodků. Tyto látky také vytvářejí antibakteriální bariéru, která chrání vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné.

Technologie NoFrost

Už nikdy se nemusíte zabývat ručním odmrazováním. Díky technologii NoFrost se v mrazničce nevytváří led ani námraza, což se také podepisuje na nižší energetické spotřebě. Zároveň je také zaručena delší životnost chladicího systému a úspora provozních nákladů. Technologie NoFrost se také stará o správnou teplotu pro skladování potravin.

Vzhled mrazničky

Mraznička Beko je v klasickém bílém provedení. Její rozměry zajišťují dostatečný prostor pro uskladnění potravin. Pro pohodlné otevírání je na dvířkách umístěno výrazné madlo. Na dvířkách je také umístěn elektronický displej pro možnost přesného nastavení teploty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 151.8 cm
Celkový čistý objem 219 L
Mrazící výkon 16 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 F

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Beko RFNE270E33WN

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Petr

4.1.2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Bezproblémový chod, nížká hlučnost, lehce přestavitelné otevírání dveří.