Beko RCSA366K40WN

Kombinovaná chladnička MinFrost z modelové řady EVO Beko RCSA366K40WN v bílém provedení. Objem chladicí části je 223 l a disponuje skleněnými poličkami, zásuvkou na ovoce a zeleninu, LED stropním osvětlením a dveřními poličkami. Mrazicí část umístěna dole má kapacitu 120 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 6 kg/24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 33 hodin. Vnitřní výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky. Kombinovaná chladnička Beko RCSA366K40WN má integrované madlo a je také vybavena antibakteriálním těsněním. Ovládání je mechanické. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Až 1 000 Kč sleva na váš nákup po zadání kódu (více info)

Samsung RB33N341MSA/EF

Kombinovaná chladnička Samsung RB33N341MSA / EF v nerezovém provedení s beznámrazovou technologií True No Frost je zařazena do energetické třídy A +++. Chladnička disponuje chladicím systémem Cool…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 185 cm
  • Hloubka: 66,8 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

Chladicí zóna

Chladicí část kombinované chladničky Beko RCSA366K40WN s vnitřním objemem 223 l disponuje 3 odkládacími skleněnými plochami. Pro uložení ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena plastovou zásuvkou. Dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Osvětlení je zabepečné prostřednictvím moderního LED stropního osvětlení které nehřeje, díky čemuž tak ušetříte spotřebu energie. Osvětlení je tak nejen praktické, ale navíc i ekonomické, což určitě oceníte.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou s objemem 120 litrů. Je vybavena třemi zásuvkami pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je až 33 hodin.

MinFrost - méně námrazy

S chladničkou Beko se už nemusíte probojovávat ledem ke své oblíbené zmrzlině. S technologií MinFrost se totiž v mrazničce tvoří mnohem méně námrazy než v jiných statických chladničkách, čehož výsledkem je nižší spotřeba a hlavně konec častého odmrazování.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, takže se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička Beko obohatila těsnění o antibakteriální látky, které ho udržují bez bakterií. Tyto látky také vytvářejí antibakteriální bariéru, která chrání vnitřek chladničky před nežádoucími mikroorganismy. 

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok vpřed ke zlepšení nízkospotřebového provozu

SmoothFit panty

Dveře chladničky s panty SmoothFit můžete otevřít, i když je vedle nich linka, protože jsou bez náběhu. To znamená, že chladnička má stále stejnou šířku, zda je zavřená nebo otevřená.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 185,2 cm
  • Hloubka 67 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ne

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 185,2 cm
Hloubka: 67 cm
Hmotnost: 69 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 243 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 33 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 120 L
Mrazící výkon: 6 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 343 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 223 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne
Displej na dvířkách: Ne
Třída energ. účinnosti 2021: E

Ostatní

Kód produktu: 7523720008

Všechny parametry

Recenze Beko RCSA366K40WN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCSA366K40WN