Beko RCSA300K30WN


Kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 204 l, Objem mrazničky: 87 l, Roční spotřeba energie: 283 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Šířka: 54 cm, Výška: 181,3 cm. Více info


Cena 7 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 75 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

83.3% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Beko RCSA300K30WN v bílém provedení je zařazena v energetické třídě F. Objem chladicí části je 204 litrů a její vnitřní výbava sestává ze stropního LED osvětlení, čtyř skleněných polic, průhledné plastové zásuvky a dveřních poliček. Mrazák umístěn ve spodní části se třemi průhlednými zásuvkami má objem 87 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 4 kg/24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. Disponuje technologii MinFrost a možnosti přehození dvířek. Maximální hlučnost chladničky je 38 dB.

Beko RCSA300K30WN

Chladicí část kombinované chladničky značky Beko s vnitřním objemem 204 litrů disponuje čtyřmi skleněnými poličkami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena i plastovou zásuvkou. Čtyři dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Na její otevření využijete integrované madlo umístěné uprostřed chladničky. Chladnička se vejde i do vaší kuchyně, protože má flexibilní dvířka, což vám umožní otevírání do pravé nebo levé strany.

Mrazicí zóna s MinFrost

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou s objemem 87 litrů. Je vybavena třemi zásuvkami pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 4 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 16 hodin. S technologií MinFrost se totiž v mrazničce tvoří mnohem méně námrazy než v jiných statických chladničkách, čehož výsledkem je nižší spotřeba, a hlavně konec častého odmrazování.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok vpřed ke zlepšení nízkospotřebového provozu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 54 cm
Výška 181.3 cm
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

6 recenzí Beko RCSA300K30WN

83.3% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Radek

13. 4. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáLada

29. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Velká, prostorná lednice
  • Nemá no frost, ale to jsme věděli, vždyť cena je opravdu nízká
  • Nic

Jsme moc spokojeni, v prostoru je dost políček a šířka odpovídá úložným boxům, které potřebujeme v lednici uložit, vše v pořádku.


Petr

27. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Perfektní poměr výkon/cena
  • čekací doba skoro měsíc.

Máti chtěla obměnu "vozového parku", takže jí delší čekací doba nevadila. Stále vyvařuje, takže rozměrově bude lépe vyhovovat, než stávající kousek. Nehledě na spotřebu...


Veronika

4. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí