Beko RCSA300K30WN

  • Sleva 15 %
  • Doprava zdarma

Šírka: 54 cm, Výška: 181.3 cm, Třída energetické účinnosti 2021: F, Elektronický informační list


Cena 6 791 Kč

Sleva 15 % z původní cena: 7 990 Kč Zobraziť nápovědu

67,91 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Beko RCSA300K30WN v bílém provedení je zařazena v energetické třídě A+. Objem chladicí části je 204 litrů a její vnitřní výbava sestává ze stropního LED osvětlení, čtyř skleněných polic, průhledné plastové zásuvky a dveřních poliček. Mrazák umístěn ve spodní části se třemi průhlednými zásuvkami má objem 87 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 4 kg/24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. Disponuje technologii MinFrost a možnosti přehození dvířek. Maximální hlučnost chladničky je 38 dB.

Beko RCSA300K30WN

Chladicí část kombinované chladničky značky Beko s vnitřním objemem 204 litrů disponuje čtyřmi skleněnými poličkami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena i plastovou zásuvkou. Čtyři dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Na její otevření využijete integrované madlo umístěné uprostřed chladničky. Chladnička se vejde i do vaší kuchyně, protože má flexibilná dvířka, což vám umožní otevírání do pravé nebo levé strany.

Mrazicí zóna s MinFrost

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou s objemem 87 litrů. Je vybavena třemi zásuvkami pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 4 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 16 hodin. S technologií MinFrost se totiž v mrazničce tvoří mnohem méně námrazy než v jiných statických chladničkách, čehož výsledkem je nižší spotřeba a hlavně konec častého odmrazování.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok vpřed ke zlepšení nízkospotřebového provozu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 54 cm
Výška 181.3 cm
Třída energetické účinnosti 2021 F

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beko RCSA300K30WN

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno