Beko RCSA270K30WN

Kombinovaná chladnička Beko RCSA270K30WN v bílé barvě je zařazena v energetické třídě A +. Objem chladící části je 175 l a její vnitřní výbava sestává ze stropního LED osvětlení, skleněných polic, průhledné plastové zásuvky a dveřních poliček. Objem mrazící části, umístěné dole tvoří 87 l skladovací prostor s 3 průhlednými zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 4 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. Možnost otočení dveří. Maximální hlučnost kombinované chladničky Beko RCSA270K30WN je 38 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Balíček vitamínů v hodnotě až 3 000 Kč po registraci (více info)

LG GBP31SWLZN

Kombinovaná chladnička LG GBP31SWLZN v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A++. Total No Frost chladnička má čistý objem 341 l. Chladící část je umístěna nahoře a její objem je 234 litrů.…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 186 cm
  • Hloubka: 68,2 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Beko RCSA270K30WN

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Beko RCSA270K30WN v moderním provedení je ideálním řešením do každé domácnosti. Celkový vzhled vnitřku doplňují skleněné poličky z tvrzeného skla, plastová zásuvka, která uchovává zelenině její delší čerstvost a lahodnou chuť a to díky ideální teplotě, která je v tomto prostoru udržována. Nechybí ani poličky ve dveřích. Vnitřní objem chladničky je 175 l a objem mrazničky tvoří 87 l prostor. Chladnička se vejde i do vaší kuchyně, protože má flexibilní dvířka, což vám umožní otevírání do pravé nebo levé strany.

Transparentní mrazicí zásuvky

Mrazící část chladničky je vybavena 3 šikovnými transparentními zásuvkami. Přední část mrazících zásuvek je vyrobena z průhledného materiálu, abyste měli o obsahu lepší přehled bez nutnosti jejich vysunutí.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, a tak se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chladnička Beko obohatila těsnění o antibakteriální látky, které těsnění udržují bez choroboplodných zárodků a tyto látky také vytvářejí antibakteriální bariéru a ta chrání vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky praktickému vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok v před ke zlepšení nízkospotrebovej provozu.


 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 54 cm
  • Výška 170,8 cm
  • Hloubka 57,4 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ne

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54 cm
Výška: 170,8 cm
Hloubka: 57,4 cm
Hmotnost: 23 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 256 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mrazící výkon: 4 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 262 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 175 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne

Ostatní

Kód produktu: 7519820032

Všechny parametry

Recenze Beko RCSA270K30WN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCSA270K30WN