Beko RCNE720E3VZXPN

Kombinovaná lednička s invertorovým kompresorem Beko RCNE720E3VZXPN v nerezovém provedení. NeoFrost chladnička disponuje objemem 430 l a mrazák má objem 185 l, kde najdete výrobník ledu Twist & Serve. Vnitřní vybavení chladicí části sestává z Power LED osvětlení, 3 skelných polic, 5 dveřních poliček a plastových zásuvek v EverFresh zóně. Mrazicí část s 3 přehlednými plastovými policemi a osvětlením je umístěna ve spodní části. Mrazicí kapacita je 6 kg/24 hod. a při výpadku proudu udrží potraviny čerstvé 20 hodin. Na přední straně dveří chladničky se nachází LCD displej. Maximální hlučnost ledničky je 41 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 9 %

Třída energetické účinnosti 2021: F

Další varianty produktu

Popis produktu

Vnitřek chladničky

Chladicí část kombinované ledničky disponuje 356 l vnitřním objemem. K dispozici je také EverFresh+ zóna s objemem 30 litrů. Hlavní výhoda zóny je schopnost udržet potraviny čerstvé po delší dobu. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladicí část vybavena i zásuvkou, která je vybavena speciálním světelným režimem HarvestFresh™, který kopíruje střídání světla v průběhu celého dne. Na vnějších dvířkách je umístěn LCD displej.

Zóna EverFresh+

Pokud kupujete množství čerstvé zeleniny a ovoce, určitě oceníte EverFresh+ zónu ledničky. Technologie EverFresh+ velmi přesně kontroluje vlhkost vzduchu v skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti potravin. Ty jsou tak uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy, díky čemuž vám ovoce a zelenina v této přihrádce vydrží čerstvá, chutná a plná vitamínů až 3× déle.

Mrazicí část

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 185 l. Vybavena třemi transparentními zásuvkami na mražení potravin. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a akumulační doba při poruše je 20 hodin. Navíc disponuje i praktickým výrobníkem ledu, který jistě oceníte během horkých letních dnů.

Filtr FreshGuard 

Už žádné nežádoucí pachy uvnitř chladničky. Filtr FreshGuard s UV zářením se stará o hygienickou čistotu prostoru chladničky (elimininuje až 90 % zápachu) pro zdravější uchování potravin.

NeoFrost

Technologie NeoFrost odbourává nutnost odmrazování. Je to dokonalá varianta NoFrost chlazení. Má dva nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zařízení. Dva nezávislé chladicí okruhy technologie NeoFrost ve spojení se dvěma ventilátory udržují optimální vlhkost a teplotu vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost a suchý studený vzduch v mrazničce. Uložené potraviny vám vydrží déle čerstvé a nevysušené.

Invertorový kompresor

Invertorový kompresor patří mezi nejspolehlivější a nejvýkonnější kompresory. Je řízen přímo elektronicky a nepoužívá uhlíky. Díky němu tak dochází k plynulé přímé regulaci, to zajišťuje maximální výkon chladničky při minimální spotřebě energie. Můžete si užívat volné chvíle, zatímco se vaše chladnička postará o vše ostatní.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky vnitřnímu stropnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok v před ke zlepšení nízkospotřebního provozu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 83,2 cm
  • Výška 191,5 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 F

Další vlastnosti

Značka: Beko
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: titan
Šírka: 83,2 cm
Výška: 191,5 cm
Hloubka: 74,7 cm
Hmotnosť: 120 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 185 L
Mrazící výkon: 6 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 590 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 430 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 414 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 20 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: F

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: 7296543196

Všechny parametry

Recenze Beko RCNE720E3VZXPN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Beko RCNE720E3VZXPN